Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chyby ve filmu, změny oproti prvnímu dílu, kterých si všimne jen pozorný divák, i tajemství ze zákulisí – to vše přinese další díl online pořadu Filmová místa!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FILMOVÁ MÍSTA 6: Tváří se jako stejné, ale nejsou! Změn ve filmu 2Bobule si všimne jen pozorný divák. VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 11.08.2017, 11:00 | 11.08.2017, 10:23 | TV Nova

Chyby ve filmu, změny oproti prvnímu dílu, kterých si všimne jen pozorný divák, i tajemství ze zákulisí – to vše přinese další díl online pořadu Filmová místa!

Další Filmová místa se budou věnovat druhému dílu oblíbených Bobulí – 2Bobule. Youtuberka Mesha se spolu s kamerou podívá na místa, kde se film natáčel, ukáže několik chyb, kterých si filmaři nevšimli, a odhalí také málo známá fakta ze zákulisí. A pokud vám unikla Filmová místa týkající se prvního dílu, na největší zajímavosti o Bobulích se můžete podívat ZDE.

2Bobule - 1
(Foto: Archiv TV Nova)

Co se ve videu dozvíte? Například, že jeden z herců měl tu smůlu, že mu popletli jméno hned v úvodních titulcích! A jiný se zase během natáčení ošklivě zranil, když přelézal zeď. A všimli jste si, že jedna z budov z prvního dílu Bobulí záhadně změnila vzhled a v druhém díle vypadá úplně jinak? Podívejte se na Filmová místa a zjistíte více!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
FILMOVÁ MÍSTA 4: Ta sedla! Zfackovaná reportérka a dosud neznámá fakta o filmu U mě dobrý!

FILMOVÁ MÍSTA: Po stopách trilogie Byl jednou jeden polda. Kde se točily nejslavnější scény? A jak dnes vypadají?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář