Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Česká komedie Bobule se natáčela hned na několika zajímavých místech. Pátrat po nich se vydala reportérka TV Nova a vy můžete cestovat s ní. Věděli jste, že velká spousta z nich je v Praze?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FILMOVÁ MÍSTA 5: Spousty chyb a inspirace skutečným podvodníkem! Jak dnes vypadají Bobule?

Vložit video na:

aktualizováno 04.08.2017, 15:44 | 04.08.2017, 14:06 | Nova.cz

Česká komedie Bobule se natáčela hned na několika zajímavých místech. Pátrat po nich se vydala reportérka TV Nova a vy můžete cestovat s ní. Věděli jste, že velká spousta z nich je v Praze?

Reportérka a youtuberka v jedné osobě Mesha se vydala po místech, kde se natáčela komedie režiséra Tomáše Bařiny Bobule. Kromě krásných exteriérů na Moravě se spousta záběrů natáčela v Praze. Vy se tak můžete spolu s Meshou vydat po stopách herců. Kde se například nachází dům, ve kterém se podvodníkům v podání Kryštofa Hádka a Lukáše Langmajera podařilo prodat cizí byt?

Bobule - film - 4
(Foto: TV Nova)

Ministerstvo zdravotnictví poskytlo nejen prostor pro natáčení dalších podvodných scén, ale i své lidi! V několika záběrech tak může všímavý divák zachytit tehdejšího ministra zdravotnictví Tomáše Julínka či politika Pavla Severu.
 

Děj se pozvolna přesouvá na Moravu, kde se podvodníci plánují schovat u Honzova děděčka, který má vinohrad. Tam sice Honza najde útočiště, ale i lásku a taky nový směr do života.

Bobule - film - 2
(Foto: TV Nova)

Proč by z Honzy, kterého hrál Kryštof Hádek, nebyl dobrý doktor? Podívejte se na pátý díl pořadu Filmová místa. Ten totiž odhalil mnoho chyb, které natáčecímu štábu tak trošku unikly!
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

VÝKŘIK A PRUDKÁ BOLEST. Zranění Mirka Vladyky při natáčení slavného filmu nebylo jen hrou

Intimní okamžiky i jedinečné příběhy. Na obrazovky TV Nova míří unikátní reality Malé láskySdílejte s přáteli:
Přidejte komentář