Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zábavní, tvrdohlaví, neohrožení, odhodlaní i sexy! To jsou oni, všichni parťáci nezapomenutelného Semira Gerkhana z kultovního německého akčního seriálu Kobra 11! Pamatujete si na všechny? A kdo byl ten NEJ? Hlasujte pro něj!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!

Kobra 11
zdroj: TV Nova Kobra 11
aktualizováno 09.07.2016, 17:45 | 09.07.2016, 17:45 | TV Nova

Zábavní, tvrdohlaví, neohrožení, odhodlaní i sexy! To jsou oni, všichni parťáci nezapomenutelného Semira Gerkhana z kultovního německého akčního seriálu Kobra 11! Pamatujete si na všechny? A kdo byl ten NEJ? Hlasujte pro něj!

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost. Kdo by neznal tento slogan z dnes již kultovního seriálu Kobra 11, který se vysílá už od roku 1996! Otestujte se – pamatujete si na všechny kolegy a kamarády Semira?

Kobra 11

 

Frank Stolte
Frank nejdřív odhaloval zločince společně s Inge Fischerem, Semir tedy nestál u samotného zrodu jednoho z nejpopulárnějších policejních oddělení. Inge byl ale zastřelen. A na jeho místo nastoupil právě Semir, který se ihned stal diváckým miláčkem. A zůstává jím dodnes. Ale ani na Franka se nedá zapomenout. A právě on zahájil éru komisařů v oblecích.

Kobra 11: Frank Stolte
(Foto: TV Nova)

 

 

André Fux
Druhým parťákem Semira se stal drsný karatista André (Mark Keller). Působili jako protikladná dvojka – drsnější ochránce zákona a hodný polda. Na konci třetí sezóny Andrého jeden ze záporáků zranil harpunou, vypadalo to, že je Adré mrtvý. A několik let o něm nikdo neslyšel. Později se ale v seriálu znovu objevil, objasnilo se, že přežil a Semir tak znovu dostal šanci říci svému kamarádovi vše, co předtím nestihl.

Kobra 11: André Fux
(Foto: TV Nova)

 

Tom Kranich
Se Semirem v seriálu strávil tři sezony a po kratší pauze se vrátil na další dvě. Tom (René Steinke) se mezi fanoušky seriálu Kobra 11 řadí právě mezi nejoblíbenější parťáky. Se Semirem se výborně doplňovali a i ženskému publiku nejvíc padl do oka. Je to tak?

Kobra 11: Tom Kranich
(Foto: TV Nova)

 


Jan Richter

Herec Christian Oliver si také získal srdce fanoušků. Po dvou sezónách se ale rozhodl seriál opustit a zkusil štěstí jako model a herec v Hollywoodu. Jan sice Semira převyšoval tělesnou výškou, jinak nad ním měl Semir vždycky navrch.

Kobra 11: Jan Richter
(Foto: TV Nova)

 


Chris Ritter

Ztvárnil ho Gedeon Burkhard, kterého diváci jistě znají také jako legendárního kriminalistu ze seriálu Komisař Rex. Zprvu si tihle dva nesedli, častokrát mezi nimi docházelo k rozkolu, oba totiž vždy chtěl mít poslední slovo. Byli oba osobností, tím si ale právě byli podobní. A tak bylo jasné, že se spřátelí. Po dvou sezonách ale Rittera bohužel zastřelil mafiánský boss. Semir pak dělal všechno pro to, aby kamaráda pomstil.

Kobra 11: Chris Ritter
(Foto: TV Nova)Ben Jäger

Semir s Benem v seriálu vystupoval celých šest sezon. Hezky se spolu doplňovali. Semir byl už v té době zkušený policista. Ben si získal fanoušky svým klukovským vzezřením a svou chutí dělat věci podle pravidel. Fanoušci se těžko vyrovnávali s tím, když se představitel Bena Tom Beck rozhodl seriál opustit. V ději odjel hledat štěstí do Hollywoodu, a to jako kytarista. Semir se z odchodu parťáka nedokázal dlouho vzpamatovat a dokonce od policie odešel. Naštěstí jen dočasně.

Kobra 11 - 1
(Foto: FANDA)

 Alex Brandt
Dalším Semirovým kolegou se stal Alex (Vienzenz Kiefer), nyní je oba můžete vidět v premiérové XX. řadě na kanálu Fanda. Dva roky inkognito sledoval gangy obchodující s drogami, strávil dokonce i nějakou dobu ve vězení. Často dělal věci po svém, proto se dostával do konfliktu se Semirem. Časem se ale oba lépe poznali, nyní si rozumí a respektují se. Každý z nich pracuje trochu jiným způsobem. Když ale spojí své síly a schopnosti, nemají před nimi zločinci šanci.

Kobra 11: Alex Brandt
(Foto: TV Nova)Paul Renner (Daniel Roesner)
Je nadaný, bystrý a má srdce na správném místě. A bude Semirovým osmým parťákem, právě v premiérové dvacáté řadě vašeho oblíbeného krimi seriálu. Dívejte se na nové díly Kobry 11 každou sobotu od 20:20 na FANDOVI.

 

Anketa
Hlasujte o nejoblíbenějšího parťáka Semira Gerkhana
37 hlasů
Frank Stolte
362 hlasů
Adré Fux
2658 hlasů
Tom Kranich
213 hlasů
Jan Richter
165 hlasů
Chris Ritter
1888 hlasů
Ben Jäger
523 hlasů
Alex Brandt
Hlasovalo 5846 lidí
 

 

 Sledovat můžete i reprízy uplynulých řad Kobry 11, a to od pondělí do pátku v 18:30 na Fandovi.

 Kobra 11 - auta a nehody - 6
(Foto: FANDA)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Honičky a tvrdé nárazy: Bolest hlavně pro auta

Uzavírka dálnice. Důvod? Natáčení Kobry 11

 

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář