Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jednodušší, nešikovný, ale mezi kolegy velmi oblíbený Dieter Bonrath v 19. sezóně Kobry 11 zemřel strašlivou smrtí. Proč musel herec Gottfried Vollmer seriál opustit?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Dvoumetrový nešika Bonrath z Kobry 11: Proč dostal ze seriálu padáka? Důvod hodně zamrzí

Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath
zdroj: oficiální zdroj Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath
aktualizováno 10.08.2017, 16:59 | 10.08.2017, 15:50 | TV Nova

Jednodušší, nešikovný, ale mezi kolegy velmi oblíbený Dieter Bonrath v 19. sezóně Kobry 11 zemřel strašlivou smrtí. Proč musel herec Gottfried Vollmer seriál opustit?

Německého herce Gottfrieda Vollmera zná většina diváků především jako Dietera Bonratha ze seriálu Kobra 11. Herec se narodil 7. července 1953 v Göttingenu v Dolním Sasku. Vystudoval Univerzitu umění v Berlíně a následně v roce 1979 debutoval v televizním seriálu Parole Chicago. V 90. letech natočil několik filmů.

Známým se stal ale až díky seriálu o dálniční policii Kobra 11. V něm začal hrát v roce 1997 a vydržel zde až do roku 2015. Účinkování ukončil, protože mu z důvodu vysokého věku nebyla prodloužena smlouva. Jeho postava musela bohužel, po oslavě 40 let u policie zemřít tragickou smrtí.

Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 6
(Foto: oficiální zdroj)

V současnosti patří Gottfried Vollmer k největším německým komikům, a to nejen svým umem, ale dokonce i výškou. Je jedním z nejvyšších německých herců vůbec. Měří neuvěřitelných 199 cm.

Ač v seriálu Kobra 11 po boku Dietmara Huhna alias Horsta Herzbergera a následně Jenny ztvárnil roli jednoduššího, ne příliš inteligentního policisty Bonratha, je ve skutečnosti velmi nadaný a inteligentní. Mluví výborně anglicky, francouzsky a dorozumí se i v italštině. Třináct let se dokonce učil řecky a latinsky.

Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 7
(Foto: oficiální zdroj)

Kromě skvělého lingvisty je i nadaným hudebníkem – hraje na kytaru a na klavír. V minulosti se dokonce profesionálně věnoval stepu.

I ve svých 64 letech stále aktivně sportuje – navštěvuje fitness centrum, hraje tenis, basketball a plave. Kdyby se nestal hercem, možná by ho s jeho téměř 2 metry čekala skvělá kariéra v košíkové.

Gottfried Vollmer je také učitelem transcendentní mediace, ve které pořádá kurzy a semináře. Několik měsíců dokonce přímo v Indii studoval tradiční indické lékařství ajurvédu. Možná i díky tomu je stále v tak dobré kondici.

  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 7
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 6
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 5
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 4
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 3
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 1
  • Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath - 2

Seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den na stanici Nova Action a následně zdarma na NovaPlus ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEMIR Z KOBRY 11 SE NEZDÁ: Dvě svatby za půl roku! Podívejte se, co si akční hrdina vzal za ´krásky´

UŽ NERISKUJE ŽIVOT: Jak dnes vypadá představitel Toma Kranicha z Kobry 11? Je z něj pohodlný strejda!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář