Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V seriálech TV Nova se objevuje mnoho krásných maminek, které pro své děti udělají první poslední, ale umí být také rázné a přísné. Která z nich si získala nejvíce vaše sympatie? Hlasujte!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Samoživitelka, lékařka, ale i drsňačka: Kdo je nejlepší seriálová matka? HLASUJTE!

Seriálové maminky - 1
Seriálové maminky - 1
aktualizováno 25.08.2017, 21:09 | 25.08.2017, 21:08 | TV Nova

V seriálech TV Nova se objevuje mnoho krásných maminek, které pro své děti udělají první poslední, ale umí být také rázné a přísné. Která z nich si získala nejvíce vaše sympatie? Hlasujte!

Dagmar Krausová

Kateřina Brožová
(Foto: TV Nova)

V seriálu Pojišťovna štěstí si Kateřina Brožová zahrála designérku Dagmar Krausovou. Společně s jejím seriálovým manželem, kterého si zahrál herec Miroslav Etzler,  vychovávali dceru Karolínu v podání Nikol Štíbrové.


Anna Krausová

Alena Antalová - 2
(Foto: facebook)

Herečka Alena Antalová si v seriálu Pojišťovna štěstí zahrála tiskovou mluvčí a matku rošťáka Ondřeje Jánského, tedy Vojty Kotka.


Bára Jordánová

Léto s Ulicí: Manželství Báry a Tomáše je v krizi kvůli nevěře
(Foto: TV Nova)


Krásná herečka Tereza Brodská se do podvědomí diváků dostala především jako svérázná Bára Jordánová, která si v seriálu Ulice zahrála matku Terezy (Patricie Solaříková) a Matěje (Jakub Štáfek).


Jitka Farská

Ilona Svobodová
(Foto: TV Nova)

V seriálu Ulice hraje Ilona Svobodová Jitku Farskou, manželku Oldy Farského. Pro Jitku byla dlouhá léta na prvním místě její rodina a prošla si velmi těžkým obdobím. S manželem Oldou má dvě dcery, Moniku (Anna Fixová) a Ludmilu (Jana Birgusová).
 

Digi Stránská

Dvojníci - Mauerová
(Foto: Nova.cz)

Herečka Míša Mauerová hraje v seriálu Ulice kadeřnici Dagmar Stránskou, které všichni říkají Digi. Po smrti manžela, kterého si zahrál v seriálu Ondřej Brzobohatý, se sama musela starat o dvě malé dcery.


Zdena Suchá

Dana Morávková - 6


V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje Dana Morávková Zdenu Suchou, která patří k nejdéle sloužícím chirurgům v kamenické nemocnici, kde poznala také svého manžela, chirurga Davida Suchého se kterým má syna Toníka a dceru Haničku.


Lucie Vágnerová

Ivana Jirešová - 1
(Foto: Profimedia)

Bývala to živelná a nezkrotná dívka, které život uštědřil nejednu ránu. Dneska je z Lucie Vágnerové, kterou hraje Ivana Jirešová, zodpovědná majitelka baru U Čerta a manželka Darka Vágnera. Společně vychovávají dcerku Bětušku.


Alena Rytířová

Ordinace: Michaela Badinková coby Alena Rytířová
(Foto: Archiv TV Nova)

Empatická lékařka, dobrý chirurg, ale také milující máma Emy, to je seriálová postava Alena Rytířová v podání Michaely Badinkové. Byla vdaná za lékaře, brali se ale příliš mladí a příliš brzy se stali rodiči.


Simona Bůčková

 

Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 22

Simona Bůčková, kterou si zahrála Simona Babčáková, je drsná, životem vycepovaná barmanka v seriálu Comeback. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá. Spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit.


Eva Lenerová

Gympl: Lucie Benešová
(Foto: Archiv TV Nova)

Herečka Lucie Benešová si v seriálu Gympl s (r)učením omezeným zahrála bývalou ředitelku, zástupkyni školy a učitelku matematiky a fyziky Evu Lenerovou. Eva je sebevědomá a občas velmi zákečná. Jde si tvrdě za svým, a to i přes mrtvoly. Se svým manželem má syna Petra.Milada Smutná

Seriálové maminky - 3
(Foto: TV Nova)

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným si herečka Zuzana Bydžovská zahrála bývalou zástupkyni ředitele a učitelku zeměpisu a chemie Miladu Smutnou. Také to je matka tří dětí, nejstarší Julie, Honzy a nejmladší Lady, všechny má se svým manželem Václavem Smutným, bývalým řidičem kamionu.


Majka Šmídová


Seriálové maminky - 2
(Foto: TV Nova)

Herečka Daniela Šinkorová si v seriálu Gympl s (r)učením omezeným zahrála ženu středního věku Majku, která má dva syny. Dříve měla manžela Milana, ale ten jí mlátil. Jelikož mladší syn Kuba ho měl moc rád, snažila se s Milanem vydržet. Jenže on potom začal bít i staršího syna Káju a proto od něj utekla.


Hlasujte v naší anketě, která ze seriálových maminek je ta nejlepší!


Anketa
Která seriálová matka je podle vás nejlepší?
19 hlasů
Dagmar Krausová
278 hlasů
Anna Krausová
42 hlasů
Bára Jordánová
35 hlasů
Jitka Farská
920 hlasů
Digi Stránská
231 hlasů
Zdena Suchá
148 hlasů
Lucie Vágnerová
112 hlasů
Alena Rytířová
201 hlasů
Simona Bůčková
15 hlasů
Eva Lenerová
14 hlasů
Milada Smutná
29 hlasů
Majka Šmídová
Hlasovalo 2044 lidí
 NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Lucii Borhyovou Malé lásky rozplakaly! Svěřila se s vlastní zkušeností s porodem. Jak to měla s rajským plynem?

NEJHEZČÍ SERIÁLOVÉ ZRZKY: Které sluší ohnivá hříva nejvíce? Hlasujte!

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář