Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak dopadli nejroztomilejší prckové z filmů Marie Poledňákové? Oblíbenou komedii S tebou mě baví svět znají mnozí nazpaměť, málokdo ale ví, co dnes dělají její dětští hrdinové!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Jak dnes vypadají a co dělají nejoblíbenější děti z filmů Marie Poledňákové? Z jednoho je pošťák, další riskuje život!

Děti z filmů Marie Poledňákové
zdroj: TV Nova Děti z filmů Marie Poledňákové
aktualizováno 27.12.2017, 14:14 | 27.12.2017, 13:15 | Kir

Jak dopadli nejroztomilejší prckové z filmů Marie Poledňákové? Oblíbenou komedii S tebou mě baví svět znají mnozí nazpaměť, málokdo ale ví, co dnes dělají její dětští hrdinové!

Tomáš Peč - Vítek Koudelka (Jak se krotí krokodýli)

Tomáš Peč, představitel roztomilého klučiny Vítka Koudelky, je dnes už velký kluk. Ačkoli na natáčení rád vzpomíná, v herecké dráze nepokračuje. V současnosti studuje čtvrtý ročník průmyslové stavební školy a věnuje se extrémnímu sportu zvanému freeskiing.

Tomáš Peč - Vítek Koudelka - srovnávačka 2017
(Foto: Nova.cz / Soukromý archiv autora)Jedná se o druh alpského lyžování, při kterém lyžaři předvádějí nebezpečné triky a různé akrobatické kousky – podobně jako při snowboardingu. Patří sem i jízda ve volném terénu, jako jsou hory nebo lesy, kdy sportovci musí překonávat vysoké seskoky a hrozí nebezpečí lavin. Při tomto sportu dochází k častým zraněním. Ta se nevyhýbají ani Tomášovi, který měl například v roce 2015 pauzu od ježdění, protože si poranil koleno. Představitele Vítka Koudelky k tomu sportu přivedl jeho starší bratr Michal, který ho také provozuje. Tomášovi se v tomto sportu velmi daří a sní o reprezentativní účasti na olympiádě!

Tomáš Peč - Vítek Koudelka - 8
(Foto: YouTube.com)


 

Cyril Křůpala - Pepíno (S tebou mě baví svět)

Tento prostořeký blonďáček vystudoval mezinárodní obchod a následně se vydal na dráhu marketingu. V současné době pracuje jako obchodní a marketingový ředitel ve známé společnosti, která poskytuje půjčky. Je ženatý a má dvě děti. K filmu se ještě v minulosti krátce vrátil, ale nikoli před kameru – v německé produkci kontroloval dialogy.

S tebou mě baví svět - Pepíno 2017
(Foto: oficiální zdroj / facebook.com)Lukáš Pelánek - Matýsek (S tebou mě baví svět)

Do role malého Matýska hledala režisérka pro jistotu dvojčata, nakonec si vybrala ani ne dvouletého Lukáše Pelánka, který si z natáčení bohužel nic nepamatuje. Dokonce neměl o svém působení ve slavné komedii ani tušení až do svých sedmi let. K herectví se nikdy nevrátil a dnes pracuje jako pošťák.

Lukáš se během natáčení naučil chodit, takže jej při blízkých záběrech museli asistenti držet za nožičky. Před natáčením slavné scény s rozjetým kočárkem všem zatrnulo, když se tvůrcům kočárek s Lukášem skutečně rozjel z kopce dolů. Zachytil jej až myslivec. Při natáčení už kočárek raději jistilo lano, podobně jako u kánoe, na které se sáňkovalo.

S tebou mě baví svět - Mates 2017
(Foto: oficiální zdroj / facebook.com)


Tomáš Holý - Vašek (Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny)

Bývalá dětská filmová hvězda Tomáš Holý podlehnul zraněním z autonehody ve věku nedožitých 22 let. S kamarády z právnické fakulty, kde mu zbýval poslední rok studia, byli na chatě u České Lípy, a když se vraceli autem z místní hospody, Tomáš usedl za volant. Cesta bohužel skončila čelním nárazem do stromu, Holý zůstal zaklíněn v autě a při převozu do nemocnice zemřel.

Herectví se již věnovat něchtěl, dodnes však zůstává největší dětskou hvězdou českého filmu. 

Tomáš Holý
(Foto: Nova.cz)Anketa
Kdo byl nejroztomilejší?
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Obsazení legendární role z pocitu viny! Co ještě nevíte o pohádce Byl jednou jeden král

Pohádka Čertova nevěsta se měla natáčet už před 15 lety! Nastal však velký problém...

Po Růžence z Jak se budí princezny se slehla zem! Jak dnes žije a vypadá její představitelka?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář