Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nyní máte jedinečnou šanci nahlédnout pod pokličku televizní novinařiny a strávit jeden den s reportérem Televizních novin!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Den s reportérem Davidem Vaníčkem

aktualizováno 29.10.2009, 22:07 | 30.01.2009, 10:00 | Nova.cz

Nyní máte jedinečnou šanci nahlédnout pod pokličku televizní novinařiny a strávit jeden den s reportérem Televizních novin!

Každý večer v 19.30 se rozsvítí statisíce televizních obrazovek a lidé v celé České republice usednou k Televizním novinám, aby se dozvěděli nejnovější informace o dění u nás i v zahraničí. Pro diváka bývá půlhodinová relace pouze nedlouhým podvečerním zastavením, je proto lehké pozapomenout na obrovské soukolí lidí a techniky, které Televizní noviny spoluvytváří.
 

Na tomto místě vám proto nabízíme pohled do zákulisí nejsledovanější zpravodajské relace u nás. Strávili jsme jeden pracovní den s reportérem Televizních novin Davidem Vaníčkem a trošku neomaleně jej natáčeli během práce. Jak vypadá pracovní den televizního novináře se dozvíte v přiloženém videu.
 

Vřele vítáme všechny divácké/čtenářské podněty a ohlasy, proto neváhejte a debatujte o Televizních novinách v našem diskuzním fóru!


 

Blog Davida Vaníčka najdete ZDE.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
Radek 6.8.2009 15:46
0
Dneska jsem ho podkal a ptal se mě kde je top hotel ;) Asi něco tam natáčeli ;) a má hustej mobil, on ho měl zrovna v ruce a asi komunikoval z kameramanem kde to je ;)
Lukáš 24.7.2009 10:46
0
Výborný Dejwe ....patříš ke špičce českého moderování....Hodně úspěchů přeje Plzeň
Kasal alias Buď zdráv 23.1.2009 19:35
0
Svižné, výstižné, poučné, k tomu všemu, podložené výbornou a vhodnou hudbou...nemůžu si pomoct, ale vidím v příspěvku osobitý rukopis, což je jen dobře. Jen tak dále.