Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskuteční Den s Novou. Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Přijďte společně s námi a s vašimi oblíbenými hvězdami oslavit začátek školního roku.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

DEN S NOVOU: Nestihli jste si zakoupit lístek na exkurze? Nezoufejte!

Den s Novou - 2
zdroj: Nova.cz Den s Novou - 2
aktualizováno 30.08.2017, 11:52 | 30.08.2017, 10:01 | TV Nova

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskuteční Den s Novou. Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Přijďte společně s námi a s vašimi oblíbenými hvězdami oslavit začátek školního roku.

Den s Novou je akce rodinného typu. Přichystali jsme program pro všechny věkové kategorie.

Program zábavných a interaktivních stanovišť skupiny NOVA

V mobilním studiu Televizních novin si návštěvníci budou moci vyzkoušet adrenalin při moderování zpravodajské relace, nahlédnou do zákulisí příprav Televizních novin pomocí přenosového vozu. Připravena bude výstava kostýmů, fotografií a rekvizit show Tvoje tvář má známý hlas. Detektivní schopnosti návštěvníci vyzkouší ve stanovišti věnovaném Policii Modrava. Se stanicí Nova Cinema se návštěvníci pobaví při sledování filmů a seriálů v „nováckém“ kině. Chtěli byste být milionářem? Otestujte své znalosti ve stanovišti věnovaném stanici Nova 2. Sportovní a zábavné vyžití nabídnou stanoviště Nova Sport a Nova Action. Pro děti bude připravena dětská zóna zastřešená výrobcem hraček HASBRO.

Den s Novou
(Foto: TV Nova)


Hlavní pódium na Dni s Novou


Celým dnem bude návštěvníky festivalu provázet moderátor Petr Říbal. Program na hlavním pódiu bude ve stylu hvězd pořadu Tvoje tvář má známy hlas. Na pódiu vystoupí krátce po začátku akce Markéta Konvičková. Miláček Milan Peroutka nebude sám, zahraje s kapelou vlastní tvorbu v sestavě nazvané Perutě. Polední čas zpestří hudební formace Lake Malawi v čele se zpěvákem Albertem Černým. Jako hlavní hvězda hudebního programu vystoupí Xindl X. Se svými hity Anděl, V blbým věku, Na Vodě, nebo Cudzinka v tvojej zemi rozproudí pozitivní energii všem návštěvníkům festivalu.

Xindl X
(Foto: Nova.cz)

Na závěr vylosujeme pět výherců, kteří nasbírají během dne na stanovištích potřebná razítka a ve stánku u hlavního partnera CK Blue Style vloží do losovacího zařízení vyplněnou kartičku. První cena je pro všechny jistě lákavá. Jde totiž o dovolenou v pětihvězdičkovém resortu ve Spojených arabských emirátech.


Program na hlavním podiu bude probíhat od 09.00 do 19.00 hodin.


Nejmenší se mohou těšit na kreativní Hasbro dětskou zónu, nafukovací skákací hrady, kluzavky a další atrakce. Pro aktivnější děti bude k dispozici například bungee trampolína, horolezecká stěna, NERF aréna, nafukovací šipky. O zábavu nepřijdou ani dospělí, na které čeká simulátor silového kladiva, stolní fotbálek, kino Nova Cinema, detektor lži apod.


Den otevřených dvěří TV Nova
(Foto: Nova.cz)


Malá nápověda ke stanovištím:

TELEVIZNÍ NOVINY – jaká je profese reportéra či moderátora na vlastní kůži?
ULICE – nahlédněte do pekárny u Nyklů a vytvořte si vlastní cukrovinky
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 – jak dobře znáte Ordinaci?
TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS – přiřadíte správně kostýmy a rekvizity?
POLICIE MODRAVA – troufnete si na hlavolamy?
NOVA 2 – přiřaďte správně fotografie z filmů a seriálů
NOVA CINEMA – jste filmoví nadšenci? Poznáte ukázku z filmu?
NOVA SPORT – vytvořte si nový osobní rekord se silovým kladivem
NOVA ACTION – máte dobrou mušku? Vyzkoušejte ji s dětskými pistolemi NERF od společnosti HASBRO
NOVA GOLD – otestujte své znalosti v legendárních soutěžích Riskuj nebo Chcete být milionářem?

*podrobnější informace u hostesek na konkrétních stanovištích

Ulice: Představitelka Kláry Peškové Hana Igonda Ševčíková se loučí s ateliéry Ulice - 9
(Foto: Nova.cz)


Partnerská zóna:

Hlavní partner akce CK Blue Style poskytl do soutěže hlavní cenu - dovolenou v pětihvězdičkovém resortu ve Spojených arabských emirátech. U stánku bude losovací osudí, místo pro odevzdání vyplněných soutěžních kartiček. Máte rádi společenské hry? Albi přinese na Den s Novou hry Víkend a novinku Tvoje tvář má známy hlas. K dostání budou ale i další společenské hry. Hledáte inspiraci v kuchyni? Kniha pořadu Masterchef je tím nejlepším rádcem! Prodej inspirativních knih zabezpečí Luxor.


SOUTĚŽ: Přijďte na Den s Novou a vyhrajte luxusní dovolenou ve Spojených arabských emirátech!


Na Dni s Novou nebudou chybět charitativní organizace. Představí se Nadace Nova, v které se můžete vyfotit s maskotem medvídkem Kico Nico. Pozvání na festival přijala i hvězda Snídaně s Novou, pes Sunny. Víc o programu asistenčních psů se dozvíte v stánku Helppes, kde již vycvičení psi předvedou své ukázky dovednosti. Víte o tom, že 9. září je i Mezinárodní den první pomoci? Právě proto jsme na akci pozvali Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 1, kde proběhne kurz první pomoci. Stánek s nealkoholickými a alkoholickými nápoji pro vás zajistí pivovar Březňák. Výtečné koláče a další pekárenské výrobky budete moci ochutnat v Pekárně Kabát, kde si budete moci vytvořit i svůj vlastní koláček.


A to samozřejmě není všechno!
 

Těšíme se na vás 9. září v Hostivaři!

Více informací o akci a vstupenkách nalezneteZDE

 

ČTĚTE TAKÉ:
Velkolepý DEN S NOVOU: Kupte si vstupenku a přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí TV Nova!

EXKLUZIVNÍ POZVÁNKA: Na této velkolepé akci plné známých tváří nesmíte chybět! Co oblíbený moderátor prozradil o programu?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Moderátoři Snídaně s Novou

EXKLUZIVNÍ POZVÁNKA: Na této velkolepé akci plné známých tváří nesmíte chybět! Co oblíbený moderátor prozradil o programu? »

Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepý den plný zábavy. Oblíbený moderátor prozradil, na koho se fanoušci mohou těšit! Na akci se chstá hotový zástup známých nejen seriálových tváří. ... více»

Den s Novou - hlavní cena - 2

SOUTĚŽ: Přijďte na Den s Novou a vyhrajte luxusní dovolenou ve Spojených arabských emirátech! »

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskuteční Den s Novou. Televize Nova chystá pro své fanoušky velkolepou akci plnou zábavy. Oslavte společně s vašimi oblíbenými hvězdami začátek školního roku a můžete si zároveň zasoutěžit o zajímavé ceny! ... více»