Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Seriál, který sleduje životy šesti přátel, zná téměř každý. Humorné situace, do nichž se hlavní postavy dostávaly, vyvolávají záchvaty smíchu dodnes. Jak na seriál vzpomíná Stanislava Jachnická, dabérka bláznivé Phoebe?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Dabérka pošahané Phoebe z Přátel popsala svůj vztah ke kultovnímu seriálu! Co pro ni bylo nejtěžší?

Stanislava Jachnická a Lisa Kudrow
zdroj: Profimedia / oficiální zdroj Stanislava Jachnická a Lisa Kudrow
aktualizováno 11.12.2017, 14:24 | 11.12.2017, 14:24 | PJ

Seriál, který sleduje životy šesti přátel, zná téměř každý. Humorné situace, do nichž se hlavní postavy dostávaly, vyvolávají záchvaty smíchu dodnes. Jak na seriál vzpomíná Stanislava Jachnická, dabérka bláznivé Phoebe?

Rachel, Joye, Monica, Ross, Phoebe a Chandler - nerozlučná pětice kamarádů, která je známá po celém světě. Z nenápadného sitcomu, který se na televizních obrazovkách poprvé objevil před více než 20 lety, se stal skutečný fenomén. V našich končinách je pro seriál charakteristický také úžasný dabing. Stanislava Jachnická, herečka a dabérka, které svůj hlas propůjčila Phoebe Bufetové ztvárněné herečkou Lisou Kudrow, v rozhovoru zavzpomínala, jakým přínosem pro ni práce na sitcomu byla. 

Přátelé
(Foto: oficiální zdroj)

„Já jsem byla hrozně vděčná za příležitost tuto postavu dabovat, mám Lisu Kudrow strašně moc ráda,“ rozpovídala se představitelka Denisy Mastné ze seriálu Ulice. „My jsme ze začátku vůbec netušili, že ten sitcom bude tak populární a že se bude vysílat tolik let. Postupem času se s tou postavou i s těmi lidmi tak zažijete a dostanete se do situace, kdy máte pocit, že Přátelé jsou i vašimi skutečnými přáteli,“ usmívala se dabérka s úsměvem na rtech a silnou nostalgií v očích.

Přátelé
(Foto: oficiální zdroj)

I přesto, jak ráda Stanislava Jachnická na období Přátel vzpomíná, dabing věčně zmatené Phoebe měl i svá úskalí. „Ona je hrozně těžká na dabing a je strašně nevypočítatelná, ale možná tohle mě na té postavě nejvíc bavilo a umožňovalo mi to si s dabingem víc hrát,“ dodala herečka nakonec. 


  • Lisa Kudrow
  • Lisa Kudrow
  • Přátelé – Phoebe Buffay
  • Seriál Přátelé
  • Matthew Perry z legendárního seriálu Přátelé
  • Courtney Cox
  • Móda z Oscarů - Jennifer Aniston
  • Matt LeBlanc
  • David Schwimmer
  • Seriál Přátelé

 

Osudy svých oblíbených Přátel sledujte každý den kolem oběda a večer na stanici Nova 2.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÝ POHLED: Matthew Perry o sebe přestal dbát! Podívejte se, jak staře dnes hvězda Přátel vypadá

ODHALENÍ. Servírka, tenista i bioložka: Co dělali herci z Přátel, než v seriálu začali hrát?

TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Suburbicon: Temné předměstí

Na české premiéře filmu Suburbicon: Temné předměstí se objevila i Phoebe ze seriálu Přátelé! Co ji k účasti vedlo? »

Premiéra velmi očekávaného počinu režiséra George Clooneyho se uskutečnila na pražském Novém Smíchově v jednom ze sálů sítě kin Cinestar. Snímek s názvem Suburbicon: Temné předměstí navštívila i řada známých tváří, dokonce i Phoebe ze seriálu Přátelé! ... více»

Matthew Perry v Přátelích

SMUTNÝ POHLED: Matthew Perry o sebe přestal dbát! Podívejte se, jak staře dnes hvězda Přátel vypadá »

Matthew Perry alias Chandler Bing z populárního seriálu Přátelé už není takový štramák, jakým býval. Přestal o sebe dbát a neskutečně zestárl! ... více»

Přátelé - 1

ODHALENÍ. Servírka, tenista i bioložka: Co dělali herci z Přátel, než v seriálu začali hrát? »

V roce 1994 se zrodili kultovní Přátelé. Ze šestice ústředních herců se rázem staly celebrity první kategorie. Čím se živili před tím, než roli v legendárním seriálu získali? ... více»