Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tomáš Berdych dnes změří síly v semifinálovém souboji. Soupeřem mu bude Švýcar Roger Federer. Dokáže po letech porazit svého dlouholetého soupeře?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

DÁ DO TOHO VŠECHNO! Zahraje si Tomáš Berdych ve finále Wimbledonu? Sledujte zápas s Rogerem Federerem!

Tomáš Berdych a Roger Federer
zdroj: Profimedia Tomáš Berdych a Roger Federer
aktualizováno 14.07.2017, 16:42 | 14.07.2017, 13:15 | Nova.cz

Tomáš Berdych dnes změří síly v semifinálovém souboji. Soupeřem mu bude Švýcar Roger Federer. Dokáže po letech porazit svého dlouholetého soupeře?

Tenista Tomáš Berdych, poslední české želízko v ohni dvouhry letošního Wimbledonu. Do semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa postoupil Tomáš Berdych díky středečnímu vítězství nad Novakem Djokovičem. Dnes se postaví dalšímu silnému soupeři Švýcaru Roger Federerovi.
 

Přímý přenos tohoto napínavého souboje můžete kromě stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2 sledovat mimořádně i na stanici Nova Action! Už v 17 hodin.

Tomáš Berdych
(Foto: Profimedia)

Touha dokázat, že na výhru má, byla k vidění prakticky ve všech dosavadních zápasech. Tomáš chce beze sporu dokázat, že vyhrát jeden z turnajů „Velké čtyřky“ pro něho skutečně není jen snem. Švýcar ovšem působí neporazitelným dojmem a dosud neztratil na Wimbledonu jediný set.


Mužská semifinále začínají ve 14:00 na centrkurtu. V prvním zápase se představí Američan Sam Querrey proti Marinu Čiličovi z Chorvatska. Po skončení zápasu už přijde na řadu klíčový souboj Berdych - Federer. Zapněte televizi a držte Tomášovi palce!


Tomáš Berdych
(Foto: Profimedia)

Berdych by rád zopakoval dosavadní úspěch z roku 2010, kdy přes dvojici favoritů přešel až do finále Wimbledonu. Novaka Djokoviče zdolal ve středu i díky tomu, že Srb skrečoval.


Berdych si tak podruhé za sebou a potřetí v kariéře zahraje semifinále grandslamového Wimbledonu.
Snad mu k výhře a postupu do finále pomůže i podpora publika v All England Clubu a manželky Ester.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
UŽ NERISKUJE ŽIVOT: Jak dnes vypadá představitel Toma Kranicha z Kobry 11? Je z něj pohodlný strejda!

ANKETA: Zběsilé honičky i nejmodernější detektivní postupy! Která kriminálka je podle vás nejlepší?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář