Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro svět šipek jsou klíčová dvě data. To první je na přelomu prosince a ledna, kdy se hraje Mistrovství světa. A tím druhým je první únorový čtvrtek, kdy začíná unikátní šipková soutěž, na kterou se těší miliony fanoušků po celém světĚ. Řeč není o...

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Čtyři nováčci, zkušený šampion. Ve čtvrtek startuje slavná Premier League

Premier League Darts 2018
zdroj: oficiální zdroj Premier League Darts 2018
aktualizováno 31.01.2018, 09:49 | 31.01.2018, 09:49 |

Pro svět šipek jsou klíčová dvě data. To první je na přelomu prosince a ledna, kdy se hraje Mistrovství světa. A tím druhým je první únorový čtvrtek, kdy začíná unikátní šipková soutěž, na kterou se těší miliony fanoušků po celém světĚ. Řeč není o ničem menším, než o Premier League Darts.

Štědře dotovaná Premier League Darts začne letos 1. února v irském Dublinu. Na nejlepší osmičku hráčů čeká jedna zastávka každý čtvrtek až do 17. května, kdy se v Londýně rozhodne o vítězi. A to vše bude k vidění živě na Nova Sport 2.


Letošní Premier League slibuje velmi napínavou podívanou a nové neokoukané souboje. A to především proto, že letos atmosféru této fenomenální soutěže okusí hned čtyři nováčci. Mezi ně patří severoirský rodák Daryl Gurney, Velšan Gerwyn Pryce, Rakušan Mensur Suljovič a úřadující mistr světa, Angličan Rob Cross.


Zvláště Cross bude pro diváky velmi zajímavým hráčem, protože do světa velkých šipek vstoupil teprve loni a ihned ukázal, že je hrozbou pro všechny dosavadní šampiony. Během jediné sezóny v PDC dokázal, že má instinkt zabijáka a z neznámého hráče se propracoval k titulu světového šampiona a postu světové trojky. To je něco, co ve světě šipek nemá obdoby a Rob ukázal, že je hráčem, se kterým se musí v budoucnu počítat.


Mezi favority patří i Michael van Gerwen, obhájce titulu Premier League, nebo Skot Peter Wright. Který z hráčů si nejlépe poradí s dlouhým turnajem, se ukáže až v šestnácti týdnech, kdy se o prestižní trofej bude bojovat nejen na Britských ostrovech, ale také v Německu nebo v Nizozemí.
 

Všech 16 kol, včetně květnového finále odvysílá Nova Sport 2.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svůdná žena hokejisty! Víte, kdo má doma tuhle krásku?

Hvězdy NHL ukázaly dovednosti: Takhle bavily fanoušky! VIDEASdílejte s přáteli:
Přidejte komentář