Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Americký herec Ashton Kutcher nejspíš nevzpomíná na natáčení životopisného snímku Jobs úplně pozitivně. Čím vším musel projít a proč nakonec skončil v nemocnici?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Ashton Kutcher si během natáčení filmu Jobs prošel peklem! Skončil v nemocnici!

jOBS - 2
zdroj: bontonfilm jOBS - 2
aktualizováno 04.01.2016, 10:28 | 02.01.2016, 16:13 | Nova.cz

Americký herec Ashton Kutcher nejspíš nevzpomíná na natáčení životopisného snímku Jobs úplně pozitivně. Čím vším musel projít a proč nakonec skončil v nemocnici?

Steve Jobs byl jedním z největších vizionářů 20.století, takže se není čemu divit, když v roce 2013 vstoupil do kin snímek Jobs. Slavného zakladatele společnosti Apple nebo filmového studia Pixar ztvárnil herec Ashton Kutcher. Pro něho ale natáčení nebylo úplně příjemné.

 

Steve Jobs
(Foto: isifa.com)

 

Aby Ashton Kutcher zahrál Jobse co možná nejlépe, rozhodl se, že bude studovat nejen jeho chůzi, ale taky styl života. Přes veškerou snahu, kterou před natáčením i během samotného natáčení Ashton vynaložil, se dostal do nominace anticen Zlatá malina jako nejhorší herec za nepřesvědčivé ztvárnění.

 

jOBS - 1
(Foto: bontonfilm)

 

Z toho určitě nebyl potěšený! Ashton se totiž dva dny před první klapkou rozhodl, že vyzkouší Jobsovou dietu. Jediné, co konzumoval, bylo čerstvé ovoce. Jelikož na takovou stravu nebyl zvyklý, skončil v nemocnici na selhání slinivky.

 

film Jobs - 2
(Foto: bontonfilm)

 

Na druhou stranu si Ashton určitě zaslouží velkou poklonu. Herec si hlídal každý detail. Jakmile přišel na plac, nejdříve se rozhlédl, zda je vše tak, jak má být. Jeho herecký kolega a představitel Steva Woznika Josh Gad řekl:” Přišel na plac, rozhlédl se a někde úplně vzadu, kam by kamera ani nedohlédla, našel jako rekvizitu nějaký čip a Ashton řekl: “Dejte to pryč, tohle vyrobí až za dva roky.”

 

jOBS - 4
(Foto: bontonfilm)


Nezapomeňte se dívat na film Jobs a to 2.1. 2016 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Babyboom na Nově! Komu se v roce 2015 narodil potomek? 

VŮBEC SE NEZMĚNIL! Poznáte roztomilého kluka s buclatými tvářemi?

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář