Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

I ve vězení se mohou pořádat besídky a soutěže za účasti známých osobností! Tuto besídku si nemohli nechat ujít ani Kohák, Rytmus nebo Hejma!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Kohák, Rytmus a Hejma ve vězení! Kdo z nich byl nejlepší? HLASUJTE!

Holky pod zámkem - masky
zdroj: Archiv TV Nova Holky pod zámkem - masky
aktualizováno 08.06.2017, 18:28 | 08.06.2017, 18:21 | Nova.cz

I ve vězení se mohou pořádat besídky a soutěže za účasti známých osobností! Tuto besídku si nemohli nechat ujít ani Kohák, Rytmus nebo Hejma!

Přehrát poslední díl

Vánoce jsou svátky klidu a míru, to ale neznamená, že na besídce se to nemůže rozjet na plné pecky! Přesně to si řekly i trestankyně z věznice v Opavě. Jak vypadala jejich besídka? Holky zorganizovaly soutěž krásy Miss toxic 2016, během které předváděly různá čísla, masky a kostýmy. Všechno si samozřejmě musely vyrobit samy a pouze z toho, co měly zrovna po ruce. A profesionální make-up to rozhodně nebyl! K líčení musely odsouzené ženy použít třeba i krém na boty.

Holky pod zámkem - masky - 11
(Foto: TV Nova)

To ale v žádném případě nemohlo zkazit legraci! Zlatým hřebem programu byli tzv. porotci – Jakub Kohák, „žlutý pes“ Ondřej Hejma a zpěvák Rytmus. V show Tvoje tvář má známý hlas patřily proměny v opačná pohlaví mezi nejoblíbenější. Jak se holkám povedlo ztvárnit známé osobnosti?
Holky pod zámkem - masky - 10
(Foto: TV Nova)

Program byl opravdu bohatý a zapojit se mohl každý. Jakub Kohák (v podání Heleny) prohlásil: „Myslel jsem, že dělám chybu. Ale moc se mi to líbilo. Děkuji!“.
Holky pod zámkem - masky - 5
(Foto: TV Nova)

Na besídce panovala opravdu sváteční nálada a bylo vidět, že se holky skutečně snaží! I vedení věznice přiznává, že v období Vánoc zde panuje jiná atmosféra – ženy se víc snaží, chovají se lépe, jsou na sebe hodnější a také více poslouchají dozorkyně. Ty na oplátku trochu „polevují“ v tvrdém režimu, takže i řád je o Vánocích o něco benevolentnější. Ani trestankyně se netají tím, že Vánoce moc prožívají. Karin (22) se podělila o své pocity slovy: „Musím přiznat, že Vánoce tady v kriminálu jsou pro mě hezčí, než když jsem byla venku, ale na ulici a sama a neměla jsem kam jít.“
Holky pod zámkem - masky - 3
(Foto: TV Nova)

Hlasujte v aknetě o tu nejlepší proměnu za mřížemi opavské věznice!

Anketa
Která proměna Holek pod zámkem je podle vás nejpovedenější?
4 hlasy
Jakub Kohák
12 hlasů
Rytmus
2 hlasy
Ondřej Hejma
Hlasovalo 18 lidí
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Na vězněnou Hanku čeká doma nemocná máma. Tohle vám vžene slzy do očí!

SMUTNÁ ZPOVĚĎ: Šťastně vdaná matka dostala 4 roky za zpronevěru. Takhle se zachoval manžel a děti

 Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář