Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vraždy, složité případy i pachatelé, kteří na místě činu zanechali jen malé stopy. Kriminalisté a policisté zahraničních seriálů se nezastaví před ničím. Který je vaším nejoblíbenějším a při své práci si počíná nejlépe? HLASUJTE!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VELKÁ ANKETA: Který televizní detektiv je opravdu ten nejlepší? HLASUJTE!

Nejlepší zahraniční detektiv
zdroj: TV Nova Nejlepší zahraniční detektiv
aktualizováno 13.08.2017, 14:47 | 13.08.2017, 14:47 | Nova.cz

Vraždy, složité případy i pachatelé, kteří na místě činu zanechali jen malé stopy. Kriminalisté a policisté zahraničních seriálů se nezastaví před ničím. Který je vaším nejoblíbenějším a při své práci si počíná nejlépe? HLASUJTE!

Vražda, zabití, kriminální loupež nebo divoká přestřelka na dálnici. Tito muži při své práci neustoupí před ničím. Pracují důkladně a i díky svým kolegům objasní i ten nejzáhadnější případ!

Námořní vyšetřovací služba je seriál o týmu speciálních agentů, které vede vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs. Řeši jakýkoliv zločin, který je spojen se zaměstnanci vojenských námořních sil. Hlavního vyšetřovatele ztvárňuje charismatický herec Mark Harmon, který je do rolí milých, statečných a charismatických mužů obsazován velmi často. Ani v soukromí mu ale statečnost nechybí. V roce 1996 totiž zachránil při autonehodě dva mladé muže, kteří havarovali před jeho domem. Duchapřítomně oba vyprostil s pomocí kladiva a vytáhl je ven z hořícího auta.

Mark Harmon
(Foto: Archiv TV Nova)

Nesmrtelný člen dálniční policie Semir Gerkhan, po jehož boku se vystřídalo už  mnoho parťáků, je stále ve formě. Nezastaví se před ničím a chrání bezpečnost řidičů na německých dálnicích. A jinak tomu není ani ve 20. série, kdy mu je přidělen už osmý parťák. Jeho představitel Erdogan Atalay v září oslaví své 51. narozeniny.

Semir Gerkhan
(Foto: Archiv TV Nova)

Herce Gottfrieda Vollmera nejvíce proslavila právě role Dietera Bonratha v seriálu Kobra 11. Tento dlouhán, měřící téměř 2 metry, zemře v seriálu tragickou smrtí po velké oslavě 40 let u policie a v nových dílech se tak už neobjeví.

Gottfried Vollmer alias Dieter Bonrath
(Foto: oficiální zdroj)

Se svým kolegou Bonrathem tvoří vynikající seriálovou dvojici Horst Herzberger, kterého hraje Dietmar Hartmut Huh.

 

Dietmar Hartmut Huh
(Foto: blog.cz)

Hlavní hrdina seriálu Mentalista Patrick Jane je často přirovnáván k modernímu Sherlocku Holmesovi. Trochu domýšlivý, ale rozhodně ne arogantní postava v sobě vyvažuje rozvážnost i určitou rebélii a chuť pomstít se neznámému vrahovi jménem Rudý John, který zabil celou jeho rodinu. Patrick navíc oplývá zvláštní schopností, kdy se dokáže dopodrobna vcítit do mysli druhých a do detailu je psychologicky rozebrat.

Simon Baker
(Foto: Archiv TV Nova)

William L. Petersen, nebo-li Gil Grissom je představitel ústřední postavy vyšetřovatele a zároveň šéfa celé jednotky CSI, což je kriminalistická divize policie z Las Vegas, která řeší vraždy díky perfektnímu vyšetření místa činu a následné vědecké analýzy důkazů. Gill si zahrál ve více než 165 dílech a v současnosti je nejlépe placeným seriálovým hercem.

William L. Petersen
(Foto: Archiv TV Nova)

  • Dieter Bonrath
  • Semir Gerkhan
  • Mark Harmon
  • William L. Petersen
  • Dietmar Hartmut Huh
  • Simon Baker

Který z kriminalistů zahraničních seriálů je tím nejlepším? HLASUJTE V ANKETĚ!

Anketa
ANKETA: Který ze zahraničních kriminalistů si při své práci vede líp? HLASUJTE
69 hlasů
Leroy Jethro Gibbs
136 hlasů
Semir Gerkhan
10 hlasů
Dieter Bonrath
9 hlasů
Horst Herzberger
292 hlasů
Patrick Jane
Hlasovalo 539 lidí
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

VELKÁ ANKETA: Kdo je nejlepší český kriminalista? Kdo vás vzal nejvíce za srdce? HLASUJTE!

VIDEO: Jaká bude kapitána Vinická v druhé řadě Policie Modrava? Zamilujete si ji!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
piejc 13.8.2017 18:55
+1
poručík Columbo