Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Volební klání o křeslo v Bílém domě pomalu vrcholí a 9. listopadu bude znám nový prezident Spojených států. V této souvislosti odvysílá TV Nova přímý přenos amerických voleb s názvem „Americká noc“!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Americké volby vrcholí! TV Nova nabídne exkluzivní přímý přenos ze svého multifunkčního studia!

Americká noc
zdroj: TV Nova Americká noc
aktualizováno 06.11.2016, 23:48 | 04.11.2016, 19:51 | TV Nova

Volební klání o křeslo v Bílém domě pomalu vrcholí a 9. listopadu bude znám nový prezident Spojených států. V této souvislosti odvysílá TV Nova přímý přenos amerických voleb s názvem „Americká noc“!

Kromě aktuálních výsledků uvidí diváci v šestihodinovém pořadu reportáže ze zákulisí, rozhovory se zajímavými hosty, medailonky obou kandidátů, dozví se, jaké prezidentské výhody čekají na vítěze a mnoho dalšího.

Americká noc
(Foto: TV Nova)

„Americká noc je projekt, na kterém usilovně pracujeme už od března letošního roku. Historicky poprvé využijeme celé multifunkční zpravodajské studio, které propojíme v jedno komplexní. Připravenou máme také prvotřídní 3D grafiku, díky které divák nikdy neztratí přehled o výsledcích,“ sdělil Martin Švehlák, ředitel zpravodajství a publicistiky skupiny Nova.

Americkou nocí diváky provede trojice moderátorů - Markéta Fialová, Michaela Šmídová a František Bůžek. Markéta Fialová probere všechny aspekty volební bitvy s řadou osobností, pozvání přijal například bývalý ministr zahraničí Alexandr Vondra, bezpečnostní expert Andor Šándor či politolog Jiří Pehe. Michaela Šmídová bude po celou dobu mapovat průběžné výsledky, které divákům představí prostřednictvím interaktivní grafiky. Sociální sítě kandidátů a zajímavých zahraničních médií bude monitorovat František Bůžek.

Americká noc
(Foto: TV Nova)

„Americké prezidentské volby jsou pro nás velkou výzvou. Připraveny máme také živé vstupy ze Spojených států. Mluvit s námi budou čeští novináři na místě i američtí odborníci,“ dodává Michal Kratochvíl, vedoucí publicistiky a šéf projektu.

Exkluzivní přímý přenos amerických voleb mohou diváci sledovat v noci z úterý na středu (z 8. na 9. listopadu) od 2.40 hodin.

*Údaje na fotografiích vychází z výzkumu veřejného mínění NBC z 12.října 2016Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář