Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Příběh bojového pilota Mavericka zná snad každý! Jeho hrdost a odhodlání být nejlepší tvoří základní dějovou linku filmu Top Gun. Co s ním má společného moderátor Karel Kašák?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Adrenalin a hazard aneb TOP GUN po Česku: Karel Kašák jako Tom Cruise ze slavného filmu!

Karel Kašák jako Top Gun?
zdroj: Archiv TV Nova/Instagram Karel Kašák jako Top Gun?
aktualizováno 16.08.2017, 17:52 | 16.08.2017, 17:50 | Maci/nova.cz

Příběh bojového pilota Mavericka zná snad každý! Jeho hrdost a odhodlání být nejlepší tvoří základní dějovou linku filmu Top Gun. Co s ním má společného moderátor Karel Kašák?

Maverick je mladý pilot, který má nejen potřebu být nejlepší, ale rád by také vystoupil ze stínu svého otce, který zemřel při létání. To z něj dělá nebezpečnou, za to geniální střelu v kabině americké stíhačky.

Top Gun
(Foto: Archiv TV Nova)

Namachrovaný americký frajírek se jde předvádět, jak to umí ve stíhačce i mimo ni, ve svém jádru je to však čestný muž a šlechtic! Mnohé má podobné s moderátorem Počasí Karlem Kašákem! Oba jsou mladí, pohlední, s uhrančivým pohledem, oba chtějí být nejlepší a oba měli těžké dětství. To vše s tím rozdílem, že Karel není žádný namachrovaný frajírek, ale pokorný kluk s dobrým srdcem, který si žije svůj sen.
Karel Kašák
Odvahu jako Maverick, schopnosti jako SuperMan! To je Karel Kašák (Foto: TV Nova)

Karla Kašáka mohou diváci pravidelně vídat na televizních obrazovkách ve Snídani s Novou, do jejíhož týmu se nedávno přidal. Uvádí také relaci Počasí vysílanou v rámci Televizních novin. Karlovi je 29 let a svůj pozitivní přístup rád šíří mezi své okolí. Kromě moderování se věnuje sportu a cestování. Od útlého věku byl veden k divadlu, zpěvu, hraní na piáno a obecně k uměleckému stylu života.
Karel Kašák
(Foto: Profimedia)

V čem se tedy snaží být jako Maverick? Karel se rozhodl, že si obleče leteckou uniformu a zažije pořádný adrenalin, který Maverick tak miloval. Jenomže místo toho, aby se proháněl v oblacích, tak z letadla vyskočil tandem se svými kamarády a zažil nefalšovaný pocit svobody!
Karel Kašák
(Foto: facebook)NEPŘEHLÉDNĚTE:

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

UMÍ TOHO VÍC! Nový moderátor počasí se zúčastnil castingu Robinsonova ostrova a šokoval. Jak uspěl?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář