Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S každým dílem pořadu Street modelky máte šanci vyhrát jedinečné kosmetické výrobky. Stačí jednou správně odpovědět, mít trochu štěstí při losování a můžete se těšit na praktický dáreček!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Soutěžte s pořadem Street modelky, 5. kolo: Vyhrajte luxusní přípravky na vlasy!

Soutěžte s pořadem Street modelky
zdroj: TV Nova Soutěžte s pořadem Street modelky
aktualizováno 17.05.2018, 11:00 | 17.05.2018, 11:00 | TV Nova

S každým dílem pořadu Street modelky máte šanci vyhrát jedinečné kosmetické výrobky. Stačí jednou správně odpovědět, mít trochu štěstí při losování a můžete se těšit na praktický dáreček!

Pátý díl pořadu Street modelky s sebou samozřejmě přináší i další kolo soutěže s partnerem pořadu L’Oreal Professionnel!

 

V tomto týdnu budete moci soutěžit o stylingové produkty nejen pro vás, ale i pro vašeho miláčka. Vyhrát můžete novinku Rebel Push up pro XXL objem, objemové tužidlo Volume Lift a navíc máme styling i pro vašeho partnera, a to speciální hlínu na vlasy Clay z řady Homme.

 


A jak můžete tyto skvělé ceny vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku:


Kde Street modelka Katka pracuje?

a) divadlo
b) muzeum
c) knihovna

 

 

Nápovědu najdete v aktuálním díle STREET MODELEK na NOVA PLUS


Vaše odpovědi můžete posílat až do středeční půlnoci 23. 5. 2018 na email soutez@nova.cz a nezapomeňte napsat i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo STREET MODELKY.
 

SOUTĚŽNÍ ŘÁD NAJDETE ZDESdílejte s přáteli:
Přidejte komentář

Výměna manželek - Agrese pokračovala i během osmi očí - 1

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! Vyřídí si to mezi sebou ručně? VIDEO »

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne machistický otec a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže. ... více»