Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Moderátor Libor Bouček donutil Simonu Krainovou, aby promluvila o Daře Rolins. Co o své bývalé nejlepší kamarádce řekla? V Chart Show tak proběhne debata nejen nad nejlepšími duety.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ZPOVĚĎ NAOSTRO: Simona Krainová promluvila o své bývalé nejlepší kamarádce! Co o Daře Rolins řekla?

Simona Krainová a Dara Rolins
zdroj: Facebook official Simona Krainová a Dara Rolins
aktualizováno 09.03.2017, 18:17 | 09.03.2017, 18:17 | TV Nova

Moderátor Libor Bouček donutil Simonu Krainovou, aby promluvila o Daře Rolins. Co o své bývalé nejlepší kamarádce řekla? V Chart Show tak proběhne debata nejen nad nejlepšími duety.

Ve dvou se to lépe táhne! A tohle úsloví platí i ve světě hudby. Martin Hrdinka představí patnáct nejlepších duetů z české i zahraniční produkce. Diváci se mohou těšit na osudová setkání interpretů, která v každém zanechala výraznou stopu.

Která česká modelka rozzáří CHART SHOW? Po boku tří mužů zavzpomíná na ty nejlepší duety! - 9
(Foto: TV Nova)

Libor Bouček ve studiu přivítá vedle Marka Ztraceného a Yemiho A.D. i Simonu Krainovou. A nebude chybět ani hodnocení legendárního duetu Zvonky štěstí, které nazpívala její kamarádka Dara Rolins s Karlem Gottem.

Která česká modelka rozzáří CHART SHOW? Po boku tří mužů zavzpomíná na ty nejlepší duety! - 2
(Foto: TV Nova)

„Ona je cílevědomá, pracovitá, chytrá. Má u mě jako interpret obrovský respekt. Vždy jde s dobou, je vždy o něco napřed, udává trendy a krásně zpívá. Vždycky se na ní ráda dívám, protože je prostě skvělá,“ nešetřila chválou Simona. Daru dokonce přirovnala k Beyoncé.

Dara Rolins a Simona Krainová

Ve studiu se navíc strhne i šlehačková válka, kdy Yemi ohrozil natáčení a přímo na Libora stříknul pořádnou dávku šlehačky. Způsobilo to velké zdržení v natáčení. Oblek si musel nechat vyčistit a teprve potom pokračovat. Nakonec ale vše dobře dopadlo a za tu legraci to stálo!

ZPĚVAČKA DEBBI PROMLUVILA O VZTAHU S RAPEREM LIPEM! Jak to tihle dva mají mimo podium? - 6
(Foto: TV Nova)

Chart Show sledujte v sobotu ve 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

CO JÍ TO PROBOHA PROVEDLI? Topmodelka Simona Krainová si poradila se třemi muži!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář