ZPOVĚĎ NAOSTRO: Simona Krainová promluvila o své bývalé nejlepší kamarádce! Co o Daře Rolins řekla?

Publikováno 9. 3. 2017
Simona Krainová a Dara Rolins
Zdroj: Facebook official
Simona Krainová a Dara Rolins

Moderátor Libor Bouček donutil Simonu Krainovou, aby promluvila o Daře Rolins. Co o své bývalé nejlepší kamarádce řekla? V Chart Show tak proběhne debata nejen nad nejlepšími duety.

Ve dvou se to lépe táhne! A tohle úsloví platí i ve světě hudby. Martin Hrdinka představí patnáct nejlepších duetů z české i zahraniční produkce. Diváci se mohou těšit na osudová setkání interpretů, která v každém zanechala výraznou stopu.

Která česká modelka rozzáří CHART SHOW? Po boku tří mužů zavzpomíná na ty nejlepší duety! - 9
Zdroj: TV Nova Sobotní Chart Show bude plná nejen těch nejlepších duetů ale také známých tváří. Rovnou se třemi muži si bude muset poradit česká topmodelka, která se stala tváří nejedné světové značky!

Libor Bouček ve studiu přivítá vedle Marka Ztraceného a Yemiho A.D. i Simonu Krainovou. A nebude chybět ani hodnocení legendárního duetu Zvonky štěstí, které nazpívala její kamarádka Dara Rolins s Karlem Gottem.

Která česká modelka rozzáří CHART SHOW? Po boku tří mužů zavzpomíná na ty nejlepší duety! - 2
Zdroj: TV Nova Sobotní Chart Show bude plná nejen těch nejlepších duetů ale také známých tváří. Rovnou se třemi muži si bude muset poradit česká topmodelka, která se stala tváří nejedné světové značky!

„Ona je cílevědomá, pracovitá, chytrá. Má u mě jako interpret obrovský respekt. Vždy jde s dobou, je vždy o něco napřed, udává trendy a krásně zpívá. Vždycky se na ní ráda dívám, protože je prostě skvělá,“ nešetřila chválou Simona. Daru dokonce přirovnala k Beyoncé.

Dara Rolins a Simona Krainová

Ve studiu se navíc strhne i šlehačková válka, kdy Yemi ohrozil natáčení a přímo na Libora stříknul pořádnou dávku šlehačky. Způsobilo to velké zdržení v natáčení. Oblek si musel nechat vyčistit a teprve potom pokračovat. Nakonec ale vše dobře dopadlo a za tu legraci to stálo!

ZPĚVAČKA DEBBI PROMLUVILA O VZTAHU S RAPEREM LIPEM! Jak to tihle dva mají mimo podium? - 6
Zdroj: TV Nova V sobotním díle Chart Show, který se bude věnovat těm nejlepším duetům vystoupí i dvojice, která má na kontě samé zamilované songy. Debbi prozradila, jestli během nahrávání nepřeskočila jiskra.

Chart Show sledujte v sobotu ve 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

CO JÍ TO PROBOHA PROVEDLI? Topmodelka Simona Krainová si poradila se třemi muži!

TV Nova