POPRASK V CHART SHOW: Kvůli Yemimu se muselo zastavit natáčení. Marek Ztracený prozradil, proč!

Aktualizováno 11.3. 2017 14:46
Zdroj: TV Nova

To je ale partička! Simona Krainová, Marek Ztracený a Yemi způsobili během natáčení Chart Show pořádný poprask! Z toho se Libor Bouček dlouho vzpamatovával.

Ani v tomto díle Chart Show nebude nouze o vystoupení, díky kterým si někteří jistě vzpomenou na svá školní léta, někteří zase na protančené noci. A vzpomínat budou i známé tváře. Přijetí do pořadu přijala modelka Simona Krainová, světové proslulý choreograf Yemi a zpěvák, kterému ke kolenou padají fanynky napříč mnoha generacemi.

Krainová hodnotí Daru Rolins v Chart Show - 5
Zdroj: TV Nova

Do sedačky vedle Libora Boučka totiž usedne Marek Ztracený, který prozradil, jak si podle něj Libor Bouček jako moderátor vede. „Tak já mám Libora hrozně rád, myslím že on byl ten první, kdo v rádiu zahrál písničku Ztrácíš, tak se o tom do teď bavíme. Baví mě, jak to dělá a myslím, že je číslo jedna v ČR. Mimochodem uvidíte nejzoufalejší výraz Libora Boučka ever, když dostane zásah šlehačkou, ale nechci předbíhat.“

Krainová hodnotí Daru Rolins v Chart Show - 9
Zdroj: TV Nova

Šlehačková bitva způsobila produkci Chart Show poměrně velké problémy a natáčení nabralo značný skluz. Libor Bouček totiž dostal plný zásah porcí šlehačky! Jeho oblek tak museli nechat vyčistit a pak teprve v natáčení dílu pokračovat.

ZPĚVAČKA DEBBI PROMLUVILA O VZTAHU S RAPEREM LIPEM! Jak to tihle dva mají mimo podium? - 9
Zdroj: TV Nova V sobotním díle Chart Show, který se bude věnovat těm nejlepším duetům vystoupí i dvojice, která má na kontě samé zamilované songy. Debbi prozradila, jestli během nahrávání nepřeskočila jiskra.

Zpěvačku Debbi a rapera Lipa svedla dohromady hudba, od té je to ale mnohdy jen kousek k milostnému vzplanutí! Nepřeskočila mezi nimi za léta spolupráce jiskra?

Na to všechno najdete odpovědi ve video reportáži.

Žebříček těch nejlepších duetů v Chart Show a pořádnou porci našlehané zábavy si nenechte ujít už DNES večer na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

ZPOVĚĎ NAOSTRO: Simona Krainová promluvila o své bývalé nejlepší kamarádce! Co o Daře Rolins řekla?

TV Nova