Hvězda Ordinace vystoupí v Chart Show! Která česká herečka přijala pozvání Libora Boučka?

Aktualizováno 2.3. 2017 13:11
Chart Show - České filmové hity
Zdroj: TV Nova

Sobotní večer na Nově bude opět patřit zábavnému pořadu Chart Show. Tentokrát představí moderátor Libor Bouček žebříček těch nejlepších českých filmových hitů. Mezi hosty bude i hvězda Ordinace v růžové zahradě 2!

Zábavný pořad plný zpěvu, známých tváří a v neposlední řadě těch nejlepších českých filmových hitů odstartuje na TV Nova v sobotu 4. 3. Hvězdná vystoupení, hodnocení nejoblíbenějších songů a pořádná dávka zábavy – to je Chart Show!

Dana Morávková, Ján Jackuliak
Zdroj: Martin Sekanina / Blesk TV MAGAZÍN

Libor Bouček, který je nejen moderátorem, ale také kreativním producentem celé show, bude mít v tomto díle opět zajímavé hosty, se kterými bude debatovat. Vedle charismatického Marka Vašuta přijala pozvání do Chart Show i známá česká herečka Dana Morávková.

Chart Show - České filmové hity - 8
Zdroj: TV Nova

Hvězda oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 usedne po boku Libora a společně pak budou hodnotit a vzpomínat na české filmové hity. Herečku diváci mohou vídat v Ordinaci už pěkných pár let. Jako Zdena Suchá zažila v seriálu nejednu těžkou chvíli, ale vždy se se vším dokázala vyrovnat. V poslední době bojuje se svými city. Nechce ztratit svoji novou lásku ale ani děti, které miluje nadevše.

110

FOTO: Dana Morávková jako hvězdný host v Chart Show

Zdroj: TV Nova

Chart Show - České filmové hity - 8

Hodnocení:

Jak to tato sympatická herečka v Chart Show rozjede se dívejte už v sobotu ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejslavnější předělávky známých hitů v CHART SHOW! Která cover verze je podle vás nejlepší? HLASUJTE!

TV Nova