SVĚTOVÝ CHOREOGRAF v Chart Show! Jaké pohyby naučí Libora Boučka?

Aktualizováno 7.3. 2017 17:45
Chart Show - Nejlepší duety
Zdroj: TV Nova

V sobotu 11. 3. se diváci TV Nova mohou těšit na další díl zábavného pořadu Chart Show. Libor Bouček bude tentokrát se svými hosty hodnotit ty nejlepší duety minulosti i současnosti. Pozvání přijal i celosvětově známý choreograf!

Další díl, další žebříček těch nejúspěšnějších hitů, tentokrát nejlepších duetů. Libor Bouček si pozval tři známé osobnosti, které usednou do sedačky po jeho boku. Společně budou debatovat nad jednotlivými písněmi, vlnit se do jejich rytmu a vzpomínat na životní momenty, které s danými písněmi mají spojené.

Chart Show - Nejlepší duety
Zdroj: TV Nova

Pozvání Libora Boučka přijal i slavný český choreograf, kterého znají až v Hollywoodu. Spolupracoval totiž na tanečních kompozicích po boku samotného Kanyeho Westa. V České republice aktuálně pracuje na oblíbené show Tvoje tvář má známý has. Spolu s hvězdami show poctivě trénuje jednotlivá vystoupení, aby se co nejvíce podobaly originálu. Už víte?
Chart Show - Nejlepší duety
Zdroj: TV Nova

V Chart Show se objeví český choreograf, herec a performer Yemi A.D. S televizí Nova už Yemi spolupracuje pěknou řádku let. Zahrál si v seriálu Ordinace v růžové zahradě a moderoval hudební pořad Eso.
Yemi
Zdroj: TN.cz

Kdo další v to v Chart Show a nejlepších duetech rozjede? Další exkluzivní odhalení už brzy!

 

Další díl úspěšného pořadu Chart Show si nenechte ujít už v sobotu 11. 3. ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z Chart Show: Které české filmové hity bouraly žebříček hitparád? Hlasujte o ten nejlepší!

CHART SHOW: Vondráčková, Černocká nebo Marková? Rozhodnout můžete i vy!

TV Nova