Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Chart Show

Televize Nova přináší novou zábavní show plnou hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Zábavný program představí divákům žebříček patnácti největších českých i zahraničních hitů.

V každém z nás vyvolávají písničky různé vzpomínky, ať už ty šťastné či méně šťastné. Díky pohotovému a vtipnému moderátorovi Liboru Boučkovi a známým osobnostem z různých sfér života si v každém dílu Chart Show tyto vzpomínky připomeneme.

Žebříčky nejúspěšnějších hitů vybírá tým producentů v čele se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou, který bude ve studiu doplňovat moderátora. Oblíbené osobnosti budou každý díl zpříjemňovat množstvím vtipných historek, které se vztahují k jednotlivým hitům.

Každá epizoda Chart Show bude plná hudby, zábavy, vtipných situací a historek, kde si všichni najdou to své.

Premiérové díly Chart Show od 18. února na Nově!

Libor Bouček - Moderátor show

„Snažili jsme se, aby diváci viděli největší hudební hvězdy, aby se připomněly největší hity, které hrály nějakou roli v našich životech. Jsem moc rád, že pozvání do jednoho z dílu Chart Show přijal i Karel Gott. Setkání s ním jsou vždy nezapomenutelná. Dále zazpívá Lucie Bílá, Petr Janda a dorazí i skupina Elán. Co se týká obsazení, Chart Show je zábavným pořadem, který přinese setkání s těmi nejvýraznějšími tvářemi z českého hudebního světa,“