Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

20.02.2017, 10:34
Snídaně s Novou: Soutěž - Proměna Jany Bednaříkové

SRDCERVOUCÍ PŘÍBĚH: Manžel ji podrazil, přítel odešel beze slov. Teď z ní bude jiný člověk!

Jana Bednaříková - sedmapadesátiletá žena ze Zlína, se kterou se život nemazlil. Neměla štěstí na partnery, na vše zůstala sama, vychovala dceru a pomáhá druhým. Teď chce alespoň chvíli cítit, že ona je na prvním místě. A díky vám se jí to splní!  více»
23.02.2017, 17:42
Hans Zimmer - soutěž

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Hanse Zimmera v O2 arena, Praha

Oceňovaný skladatel filmové hudby Hans Zimmer míří do Čech. Již 4. června představí publiku v O2 areně Praha své nejznámější melodie. Jeho skladatelský um si můžete připomenout již dnes filmem Osamělý jezdec na Nově a zítra na Nova Cinema, v březnu pak filmy Batman začíná a Krvavý příliv. Díky Nova Cinema jako hlavnímu mediálnímu partnerovi koncertu můžete nyní soutěžit o 50 vstupenek a vychutnat si melodie tohoto jedinečného skladatele naživo!  více»
03.03.2017, 10:22
Film Návrh - 1

NEJ ZAJÍMAVOSTI ze zákulisí filmu Návrh: Láska ke psu málem přerušila natáčení!

Proč se natáčení filmu Návrh málem přerušilo ? Kdo je ten rozkošný pejsek z filmu? A který profesionální zápasník se ve filmu měl objevit? Tyto a mnohé další zajímavosti si rozhodně přečtěte!  více»
27.02.2017, 11:09
Chart Show – HLASUJTE!

HVĚZDNÁ CHART SHOW: Bylo lepší vystoupení Hallelujah, Pejzy či Trouba? HLASUJTE!

Sobotní večer na Nově patřil těm nejlepším předělávkám známých písní. Spolu s hudebním odborníkem Martinem Hrdinkou tentokrát moderátor a kreativní producent Chart Show Libor Bouček představil patnáct nejlépe předělaných hitů ze světa i z Čech!  více»
25.02.2017, 23:07
Film Osm statečných - 2

Tvrdý výcvik pro psí hrdiny! Co všechno se museli naučit, aby si zahráli ve filmu Osm statečných?

Příběh Jerryho a jeho psí smečky byl natočen podle skutečné události a vypráví o věrnosti, odvaze, důvěře a silnému poutu mezi člověkem a psem.  více»
26.02.2017, 11:25
My dva a křen - 5

KDO HO NA PLACE SVEDL? Owena Wilsona ulovila během natáčení filmu slavná hollywoodská blondýnka!

V Hollywoodu není neobvyklé, že nějaký vztah vznikne na place během natáčení filmu. Romantická komedie o páru, jehož soužití naruší kamarád v nouzi, není výjimkou! Kdo se poté neustále scházel a zase rozcházel?  více»
25.02.2017, 15:09
John Wick -

Proč musel Keanu Reeves spát se slaninou na břiše? Tyto zajímavosti k filmu John Wick vás dostanou!

Johnu Wickovi náhle zemře žena a jediné, co mu po ní zbyde, je štěně bígla, které je mu po její smrti doručeno domů. Film je plný napínavých a dramatických situací a už v úvodu filmu zjistíte, že s Johnem Wickem byste si za žádných okolností neměli hrát...  více»
25.02.2017, 22:09
Chart Show

Nejslavnější předělávky známých hitů v CHART SHOW! Která cover verze je podle vás nejlepší? HLASUJTE!

Sobotní večer na Nově patřil těm nejlepším předělávkám známých písní. Žebříček podle Martina Hrdinky jste viděli v Chart Show, jak byste jej však sestavili vy, pokud byste měli tu možnost?  více»
25.02.2017, 20:59
Film Kod Enigmy - 6

Zasloužil se o konec druhé světové války a sebevraždu spáchal podle své oblíbené pohádky! Víte, o kom je řeč?

Dílo, které si vysloužilo cenu už před tím, než byl film natočen, připomíná jednu významnou osobnost, která se zasloužila o konec druhé světové války. Podívejte se, s jakou vervou se Benedict Cumberbatch zhostil hlavní role.  více»
24.02.2017, 13:48
Hvězdný prach - 3

POHÁDKA, NEBO HOROR? Z počtu obětí Hvězdného prachu se vám zatočí hlava!

Natáčení hollywoodských filmových trháků se mnohdy neobejde bez větších či menších obětí. Dobrodružná pohádka Hvězdný prach vykazuje velký počet obětí. Tomu číslu neuvěříte!  více»
25.02.2017, 14:56
Emma Drobná - 3

CHART SHOW ovládne tento zamilovaný pár. Svůj vztah dlouho skrývali!

Druhý díl zábavného pořadu Chart Show odvysílá TV Nova už dnes večer. Věnovat se bude těm nejlepším předělávkám jak z minulosti, tak ze současnosti. Na pódiu to rozjede i zamilovaný pár ze SuperStar!  více»
24.02.2017, 18:08
Film Osamělý jezdec - 3

ODHALENÉ TAJEMSTVÍ: Proč kvůli filmu Osamělý jezdec zemřeli dva lidé?

Johnny Depp si filmy, ve kterých hraje, pečlivě vybírá, a nepodepsal by smlouvu jen tak s ledajakým režisérem. Filmem Osamělý jezdec v režii Gorea Verbinskiho opět dokázal, že nikdy nešlápne vedle.  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 505