Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

30.06.2016, 14:59
Comeback - Ozzák

Comeback: Nejlepší hlášky Ozzáka aneb "Neříkejte mi Ozzáku, jsem František!"

Každý týden během léta můžete na televizních obrazovkách znovu vídat své oblíbené hrdiny ze seriálu Comeback. Rodina Pacovských a Bůčkových v čele s Ozzákem, Ivou a Lexou vás pokaždé zaručeně pobaví. Připomeňte si s námi nejlepší hlášky alkoholika Ozzáka.  více»
30.06.2016, 13:45
Nejvíce cool outfity seriálových postav

Nejvíc COOL a ŠIK seriálové outfity. Hlasujte pro své herecké hvězdy!

Herci ze seriálů Ordinace v růžové zahradě a z oblíbené Ulice oblékli během natáčení ty nej outfity. Nejroztomilejší, nejvíce sexy, nejsuverénější … Každému sekne úplně jiný. Který z herců zvolil ten NEJ outfit podle vás? Hlasujte!  více»
01.07.2016, 14:00
Ve kterých městech se tváře Novy narodily?

MODERÁTOŘI Novy a jejich rodná MĚSTA: Nepohybují se třeba ve vašem okolí?

Tváře televize Nova vídáte dennodenně na televizních obrazovkách, informují vás o dění ve světě, provázejí vás oblíbenými pořady. Setkáváte se s nimi na různých akcích. Možná je ale potkáte ve vašem okolí. Nejsou náhodou vaši sousedé? Mrkněte se, kde bydlí.  více»
29.06.2016, 15:50
Rozchody a návraty - 8

6 drsných rozchodů a velkolepých návratů českých hvězd! Který byl podle vás TOP? Hlasujte!

Říká se, že největším důkazem lásky je nechat druhého odejít. Ale co když to bez něj prostě nejde? Pak přichází velkolepý návrat a všechno špatné, co bylo, se smaže.  více»
06.06.2016, 16:05
Letní pauza TV Nova 2016

LÉTO NA NOVĚ: Filmové trháky, české skvosty i oblíbené seriály! A co víc?

Populární seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice vstupují v druhé polovině června do tradiční prázdninové pauzy. Televize Nova však pro své diváky připravila léto plné skvělých pořadů! Co vás v létě čeká? A kdy si nenechat ujít poslední díly oblíbených seriálů před letní pauzou?  více»
30.06.2016, 13:24
Léto lásky

Nový letní festival: Zažijte Léto lásky s celou rodinou!

Již 12. srpna odstartuje v Šiklandu u Zvole nad Pernštejnem první ročník festivalu Pigyáda - Léto lásky. Značky Pigy a Evropa 2 si přichystaly pro své posluchače unikátní festival s názvem Pigyáda - Léto lásky. Zábavný rodinný festival se uskuteční druhý srpnový víkend v Šiklandu na Vysočině a ponese se v duchu hudby, zábavy, barev a programu, který odkazuje na hnutí hippies ze 70. let.  více»
28.06.2016, 13:11
Leontinka - Natálka

Očima maminky nevidomé Natálky: Jak jim Nadace Leontinka pomáhá?

Nadace Leontinka "přináší světlo dětem do života“. Pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením a snaží se jim umožnit integraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Mediálním partnerem Nadace Leontinka je TV Nova.  více»
24.06.2016, 14:02
Nejluxusnější šaty v Sexu ve Městě. Které podle vás vedou? - 2

Nejluxusnější šaty v Sexu ve městě 2: Které u vás zabodovaly? HLASUJTE!

Glanc, luxus, vkus a upovídanost. Tyto vlastnosti mají dámy ze Sexu ve městě. Čtyři kamarádky zaměstnávají hlavně otázky módy, lásek a přátelství. Všechny mají rády luxus a vypadají dokonale. Které šaty těchto dívek jsou podle vás nejatraktivnější? Vyrazili byste v nich na párty či večírek?  více»
24.06.2016, 13:01
Utajené scény z Pearl Harbor! Slyšeli jste o nich? - 4

UTAJENÁ FAKTA Z FILMU Pearl Harbor! Slyšeli jste o nich?

Pearl Harbor - snímek, který dojímá nejen všechny ženy! Jak to v romantickém, válečném trháku při natáčení všechno bylo? Podívejte se na výběr šesti překvapivých scén!  více»
24.06.2016, 18:30
Apetit piknik 2016

TIP NA SOBOTU: Nenechte si ujít gastronomickou PARTY pod širým nebem! I s porotci MasterChef

Výtečné jídlo, dobré pití, skvělá zábava a senzační atmosféra. Hlavně úžasní kuchaři i porotci MasterChef Česko! To vše na vás čeká na jednom místě a pod širým nebem. Vyrazte s námi na Apetit piknik! Vstup zdarma!  více»
23.06.2016, 12:31
Comeback - 1. díl - To nej

Léto s COMEBACKEM na Nově: Každý čtvrtek si nenechte ujít dva díly po sobě!

Oblíbený seriál Comeback se vrací na obrazovky televize Nova. Každý čtvrtek se tak můžete těšit na dva díly, které vás budou bavit! A co vás čeká v dnešních dvou dílech?  více»
20.06.2016, 12:07
Zákulisí: Měření sledovanosti

ZÁKULISÍ: Jak se měří televizní sledovanost? ODTAJNĚNO se všemi detaily

Víme, na co jste se včera dívali v televizi. A uvidíme, co budete sledovat po skončení Volejte Novu. Ptáte se jak? Díky peoplemetru! Se všemy detaily vám rubrika Zákulisí odtajní, jak se měří televizní sledovanost.  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 447