Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

29.01.2017, 00:11
Will Smith - Hancock 2008

TOP 6: Ani superhrdina Hancock není perfektní! Chyby sráží akční hit o stupeň níž. Všimli jste si jich?

Existují hrdinové, super hrdinové a pak je tu Hancock. Oproti klasickým superhrdinům se liší právě svojí prudkou povahou a jeho pokusy o záchranu světa většinou končí spíše katastrofou. Film, který je nabitý speciálními efekty, má však několik chyb. Všimli jste si jich?  více»
24.01.2017, 11:42
Propadlí lásce - 1

PLASTIKAMI ZNIČENÝ OBLIČEJ: Poznali byste dříve přirozenou krásku z Lásky přes internet?

Ne každý se bohužel umí smířit s procesem stárnutí, který se nevyhne nikomu. Což je případ i této slavné hollywoodské herečky, která kdysi bývala obsazována právě pro svůj přirozený půvab a krásu.  více»
24.01.2017, 13:45
Brána do historie – 86. díl

Jak probíhal výcvik s mostním tankem? Podívejte se na tyto jedinečné záběry!

Zajímá vás historie? Chcete se dozvědět o jedinečných válečných strojích strojích nebo osudech? Pak je pořad Brána do historie přesně pro vás!  více»
23.01.2017, 10:39
Meryl Streep - 2

Největší trapas Meryl Streepové: Neuhádnete, co udělala se svou první soškou Oscara!

Meryl Streep patří mezi jedny z nejúspěšnějších hereček Hollywoodu, a dokonce drží rekord v počtu nominací na Oscara. Právě s touto legendární soškou je ale spojena nejen řada hereččiných úspěchů, ale i jeden pořádný trapas!  více»
20.01.2017, 14:17
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň - 7

Letopisy Narnie natáčeli i v Čechách! Poznali jste alespoň tato dvě místa naší krásné země?

Dobrodružný fantasy film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň je krásný příběh, který zavede čtyři londýnské děti do zasněžených lesů plných kouzelných tvorů, ale také nástrah. Tušili jste, že spousta záběrů byla pořízena i v České republice?  více»
22.01.2017, 15:05
Pierce Brosnan koláž

GALERIE: Jak šel čas s hercem Piercem Brosnanem? Známý krasavec zraje jako víno!

Herec irského původu s neobyčejným šarmem – to je Pierce Brosnan! Tento krasavec se na televizních obrazovkách objevuje již neuvěřitelných čtyřicet let, a přestože letos v květnu oslaví své 64. narozeniny, vypadá pořád skvěle. Některým mužům to stárnutí prostě svědčí! Co myslíte?  více»
22.01.2017, 12:23
TVÁŘ NOVY: V rodině reportéra Ondry Špalka došlo k velké události. Čím rodičům malá dcerka vyrazila dech? - 2

V rodině reportéra Ondry Špalka došlo k velké události! Čím rodičům malá dcerka vyrazila dech?

Oblíbený reportér televize Nova Ondřej Špalek prozradil, jak se mu daří skloubit pracovní povinnostmi s těmi rodičovskými. Ukázal krásnou manželku i roční dcerku a exkluzivně odhalil své soukromí.  více»
19.01.2017, 14:45
Rabín, kněz a krásná blondýna

Uhodnete, po jakém významném českém prezidentovi se jmenuje postava ve filmu Rabín, kněz a krásná blondýna?

Jake, Brian a Anna jsou nerozlučnými přáteli až do doby, než se Anna se svými rodiči odstěhuje z New Yorku na Floridu. Po šestnácti letech se Anna znovu objeví ve městě a milostný trojúhelník může začít.  více»
21.01.2017, 16:16
Seriál Ulice: Pavel Rímský jako Vladimír Kukačka

NEČEKANÉ SPOJENÍ: Kukačka z Ulice dostal nabídku z Ameriky. A přijal ji!

Fanoušci nekonečného nováckého seriálu Ulice si jistě pamatují na Vladimíra Kukačku, který pořádně zamotal dějem kolem rodiny Farských. Představitel postavy - herec Pavel Rímský dostal doslova pohádkovou nabídku, kterou přijal.  více»
20.01.2017, 18:20
Antonio Banderas

Antonio Banderas vůbec neměl být herec! Sen o jiné kariéře mu překazilo vážné zranění

Sexy herce se španělskou krví Antonia Banderase zná asi úplně každý. Zejména z jeho nejslavnějších rolí jako jsou Zorro mstitel, Desperado nebo mladý střelec z filmu Nájemní vrazi. Věděli jste o něm těchto pár zajímavostí?  více»
21.01.2017, 15:43
Odvážná herečka a slunce

CHCI JE UKÁZAT! Poznáte jediný český film, kde se prsa odhalovala na žádost herečky?

Rozhodně nebude nouze o další nezapomenutelné vtipy a směšné situace. Navíc k tomu všemu zde uvidíte ještě pár facek! Víte, o jakém filmu se mluví?  více»
21.01.2017, 15:51
Riskuj -

UŽ NERISKUJE! Otázky, odpovědi a zlaté cihly. Podívejte se, jak dnes vypadá moderátor Jan Rosák!

V roce 1999 začala TV Nova vysílat napínavou soutěž plnou zvídavých otázek a odpovědí, která se neodmyslitelně zapsala do paměti tisíců diváků. Pamatujete na Riskuj! a jejího moderátora Jana Rosáka?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 494