Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

25.05.2017, 14:02
Ynspirology Festival podruhé - 1

INSPIRACE, ZÁBAVA, MOTIVACE: Festival Ynspirology již podruhé, přijedou i účastníci Tvojí tváře!

2. ročník unikátního festivalu Ynspirology, který si minulý rok nenechalo ujít přes 3 tisíce návštěvníků, vyrostl. Z jednodenní akce se stává dvoudenní nabitý event, jenž má za cíl především motivovat generaci „Y“ k plnění svých snů a propojit různorodé komunity!  více»
17.06.2017, 20:59
Odložené případy - 6

Nejen vraždy, záhadné oběti a tajemství! Co ještě spojuje seriály Odložené případy a Mentalista?

Odložené případy a Mentalista – dva populární detektivní seriály. Společného toho však mají více, než by se na první pohled mohlo zdát!  více»
10.06.2017, 08:54
Galerie: Vince Vaughn – Nesvatbovi - 10

OSUD ROZHODL ZA NĚJ: Proč se Vince Vaughn stal hercem? Měl z něj být sportovec!

Znáte ho jistě především jako komedijního herce. Vince Vaughn má ale na svém filmovém kontě i mnohém vážnější role. Které to jsou? A co všechno o něm ještě nevíte?  více»
04.06.2017, 13:54
Ripleyho věřte nevěřte

Hvězda ze seriálu SUPERMAN a sexbomba z POBŘEŽNÍ HLÍDKY spolu mají vlastní pořad! Nevěříte? Čtěte!

Kdo by neznal superhrdinu v modrém obleku s červeným pláštěm a velkým písmenem "S" přes celý hrudník, že? A taktéž svůdné ženy z Pobřežní hlídky. A co by se stalo, kdyby byly společně na jedné obrazovce? Tohle! Oba hlavní protagonisté splnili sen mnohým fanouškům a objevili se v jedné známé show! Jaké? Je to trochu nečekané.  více»
30.05.2017, 18:19
Když to tam není, tak to tam nehledej - 1

SOUTĚŽ: Když to tam není, tak to tam nehledej. Vyhrajte podepsanou knihu povídek!

Léto už je za dveřmi a k teplému počasí patří samozřejmě i skvělé čtení. A právě teď vám přinášíme soutěž o jednu skvělou knížku, která vás během letních dnů jistě bude bavit. Stačí správně odpověď na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a kniha je vaše!  více»
30.05.2017, 15:27
Galerie: Katastrofa letu č.19 - 5

FILM PLNÝ CHYB: Katastrofa letu č.19 je opravdu katastrofa. Všimli jste si těch nejzásadnějších nesmyslů?

Byl to zcela obyčejný den na velkém letišti v USA. Letadla tu vzlétají i přistávají každou chvíli. Každý pilot zná svůj čas i dráhu, řídicí věž dohlíží na dodržování řádu i času. Co se ale stane, když se do zaběhnutého systému vloudí chybička?  více»
29.05.2017, 16:04
Říjnové nebe - 12

TOP 10 Říjnového nebe: Filmaři naštvali autora knižní předlohy. Tohle všechno změnili a pokazili!

Splněný americký sen! přesně tak by se dal popsat skutečný příběh, který se stal předobrazem pro dojemný životopisný snímek Říjnové nebe. Co jste o filmu určitě nevěděli?  více»
28.05.2017, 15:07
Hvězdy Novy: Co se během jednoho týdne událo?

ZE SVĚTA HVĚZD NOVY: Fotografie z pláže, záchrana života a nečekané prozrazení scénáře Ulice!

Moderátor Ondřej Sokol zachránil svému hereckému kolegovi život. Komu? A proč herec z Ulice Miroslav Hanuš prozradil seriálovou linku, která ho teprve čeká? Nejen to se dozvíte v rubrice Hvězdy Novy. A nechybí ani rychlý přehled toho, co tváře Novy sdílely na sociálních sítích!  více»
28.05.2017, 13:20
Vratné lahve - 1

TOP 11 ZAJÍMAVOSTÍ Vratných lahví: Spor s otcem, drzá krádež i velká oběť vítězky Tvojí tváře!

Od Svěráků nelze čekat prvoplánovou opulentní podívanou ohromující třeskutým humorem či pompézní výpravou. Síla Vratných lahví, podobně jako u Obecné školy, je především v příběhu a humoru jemném a chytlavém jak pavučina. Kvůli filmu spolu ale málem nemluvili!  více»
28.05.2017, 11:58
Myšák Stuart Little 2 a Martin Dejdar

Co mají spoleného Myšák Stuart Little a Martin Dejdar? Ta podobnost vás překvapí

Myšák Stuart Little si nemůže najít sobě rovné kamarády. Teprve, když se seznámí s kanárčicí Margalou, je šťastný. Brzy ale pozná, co se za jejím přátelstvím skutečně skrývá.  více»
28.05.2017, 11:25
Císařův Pekař - 3

Nepozornost a historické přešlapy: Ani klasika Císařův pekař – Pekařův císař není bez chyb! Všimli jste si?

Hvězdou filmu Císařův pekař se překvapivě nestal Jan Werich, ale bájný Golem, jehož příběh je obestřen tajemstvím. Důvodem ale nejsou obavy z jeho ničivé síly, ale právní spor. Právě kvůli němu je Golem bedlivě střežen jako autorské dílo, k němuž nesmí místní zaměstnanci nikoho pouštět...  více»
28.05.2017, 10:53
Příště budeme chytřejší, staroušku! - 2

Příště budeme chytřejší, staroušku! Natáčení v ohrožení, předávkování léky a zostuzení Gustava Husáka!

Satirická komedie Příště budeme chytřejší, staroušku! dodnes baví diváky. Jenomže samotné natáčení již tak zábavné nebylo... Film málem čekal drsný osud, kvůli jedné hospodské příhodě...  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 520