Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

20.05.2016, 20:32
Co na to Češi - Mirka a David

Manželé v show Co na to Češi: Pět nebo šest dětí není rozdíl!

David si Mirku našel se čtyřmi dětmi. Společně mají navíc dvouletého syna. Kdybyste je potakali na ulici, nebudete věřit, že mají třeba i jedno dítě. Tak mladě a svěže vypadají.  více»
13.05.2016, 14:14
Patricie Solaříková

KVÍZ: Jak NA JAŘE zaručeně rozkvést? Herečky Ulice mají jasno. Budete se smát!

Jak zvládají boj s jarní únavou? A jaký mají vztah k jarnímu úklidu? Zjišťovali jsme v našem kvízu, jak si jedno z nejkrásnějších období roku užívají mladé herečky seriálu Ulice. Některé jejich odpovědi vás zaručeně pobaví. Podívejte se ve VIDEU.  více»
24.05.2016, 14:50
Robinsonův ostrov

NEJVĚTŠÍ DOBRODRUŽNÁ SHOW v historii TV Nova je zahájena!

Největší dobrodružná show ROBINSONŮV OSTROV se bude odehrávat na filipínském ostrově Caramoan, natáčení je naplánováno na letošní léto. Televize Nova připravuje show na základě zahraniční licence formátu Survivor společnosti Castaway Television Productions. Máte se na co těšit!  více»
20.05.2016, 14:32
Volejte Novu: Punkerská svatba

Divoká Výměna manželek se sladkým koncem: Punkeři Katka a Erik se vzali!

Deset dní musela strávit s cholerickým despotou. Díky tomu si ale uvědomila, že muž po jejím boku je ten pravý. To je příběh Kateřiny ze Slaného z nezapomenutelného dílu reality show Výměna manželek, který dospěl do štastného konce!  více»
19.05.2016, 11:10
L´Oréal Color Trophy

L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY se vrací do České republiky

L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY je prestižní kadeřnická událost, která se koná v 55 zemích světa. Během finálového galavečera probíhají úžasné kadeřnické show, na scéně se objevují nejlepší domácí i zahraniční kadeřníci a představují nejnovější trendy. Pro kadeřníky je to skvělá příležitost předvést své nadání před odbornou porotou a publikem, soutěž jim zároveň může otevřít dveře do světa profesionálních hairstylistů.  více»
06.05.2016, 18:02
Den matek

Těžké osudy seriálových maminek: Která je ta vaše nejoblíbenější? HLASUJTE

Jednou za rok slaví svátek všechny maminky. I v našich seriálech je plno maminek. Většina z nich však má za sebou těžký osud. Některé přišly o manžela, jiné dokonce o své dítě. Podívejte se spolu s námi na nejzajímavější maminky seriálů!  více»
06.05.2016, 12:14
MILIONÁŘ - SOUTĚŽ

Život se s ní nemazlil! Dojemný příběh výherkyně v MILIONÁŘI!

S pořadem Chcete být milionářem můžete soutěžit i doma u televizních obrazovek! Naše televize dělá každý týden dvěma z vás radost výhrou 25 tisíc korun. Třeba jako v případě paní Marcely, které jsme šek tento týden předali.  více»
04.05.2016, 14:06
milionar

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Vašut v Milionáři dělá beatbox a soutěžící rapuje!

Moderátor Marek Vašut dokazuje, že si poradí v soutěži s jakoukoli překážkou! Když je třeba, tak klidně předvede i beatbox. Do horkého křesla tentokrát usedl student České zemědělské univerzity Luděk Jaroslav Novák a o zábavu bylo postaráno!  více»
02.05.2016, 10:52
Tvoje tvář má známý hlas: Petr Vondráček

Skupina Nova potvrdila své postavení nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu

Skupina Nova v sobotu večer dominovala televizním skupinám českého trhu, když celkově dosáhla 53,61 % share v prime time v CS 15-54. Potvrdila tím svůj stabilní náskok nad svou nejbližší konkurencí, když dosáhla více než trojnásobku podílu na sledovanosti.  více»
29.04.2016, 10:57
Hvězdy TV Nova

VIDEO: Hvězdy Novy řeší maturitu, trému a těhotenství!

V Ulici řeší coby Franta těhotenství své přítelkyně a hlavu plnou starostí má herec Matyáš Valenta i v soukromí. Co mu způsobuje vrásky na čele, se dozvíte právě teď v rubrice Hvězdy Novy.  více»
29.04.2016, 17:36
Jana Švandová a Lenka Vlasáková

Jak se zbavit nevěsty! Nová česká komedie právě v kinech!

Jak se zbavit nevěsty se v nové české a velmi romantické komedii bude ptát Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestešová nebo Jana Švandová. Hlavní postavou je moderní dynamická žena v podání Lenky Vlasákové, která řeší trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.  více»
29.04.2016, 23:04
Petr Říbal a Veronika Maléřová

Moderátor Petr Říbal do toho praštil! A byl to sňatek dost netradiční!

Moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal řekl ANO krásné přítelkyní Veronice Maléřové. Netradiční sňatek proběhl na jedné akci, kterou Petr moderoval. O co přesně šlo?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 447