Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

30.03.2016, 10:50
Chcete být milionářem? - soutěžící Dubois

Ten má ale odvahu! Jak si s otázkami v MILIONÁŘI poradí poloviční Francouz?

Už dnes večer na Nově pokračuje legendární soutěžní show Chcete být milionářem? V premiérové epizodě se představí i poloviční Francouz Julien Dubois, který dokazuje, že na finanční přivýdělek v soutěži má každý!  více»
22.03.2016, 15:39
Chcete být milionářem? - 2016 - 4

TEST: Jak byste uspěli v soutěži Chcete být milionářem? Vyzkoušejte to!

Patnáct otázek na cestě za vysněnou výhrou deset milionů korun! Ty se budou pokoušet každou středu večer zdolat soutěžící v show Chcete být milionářem? Jak byste uspěli vy na jejich místě? Vyzkoušejte to!  více»
24.03.2016, 13:37
Velikonoční kvíz

Velikonoční kvíz se známými tvářemi: Zajíček přiběhl z Ruska!

Tušíte, odkud k nám přišel velikonoční zajíček nebo z kolika proutků se splétá tradiční velikonoční pomlázka? Nejen na to jsme se zeptali v našem velikonočním kvízu. A na řadu přišlo i trochu neoblíbené recitování.  více»
24.03.2016, 12:53
Ondřej Kavan a Tomáš Klus

Takhle je neznáte: Ondřej Kavan jako zpěvák a Tomáš Klus jako naivní student!

Tomáš Klus a Ondřej Kavan. Známe je jako výborné herce z našich seriálů. Jací ale byli jako studenti herectví? Prozradil nám to jeden z nejzasvěcenějších – jejich učitel zpěvu na DAMU, docent Miloš Černý. Toho prý Tomáš Klus svou povahou zaujal hned při přijímacím řízení.  více»
24.03.2016, 09:27
Chcete být Milionářem - 1. díl - 3

CHCETE BÝT MILIONÁŘEM?: Otázky, na kterých si soutěžící vylámali zuby!

Premiérový díl nové řady oblíbené vědomostní soutěže Chcete být milionářem? již je za námi. Tři soutěžící se probojovali do horkého křesla a na většinu záludných otázek zvládli odpovědět. Přece jen se ale objevili některé, se kterými si soutěžící nevěděli rady. Jak jste na tom vy, zvládli byste odpovědět správně?  více»
23.03.2016, 10:24
Chcete být milionářem? - 2016 - 2

NOVINKA v Chcete být milionářem? Riskantnější varianta hry a čtvrtá nápověda!

V nových dílech Chcete být milionářem bude mít každý soutěžící v horkém křesle možnost vybrat si mezi standardní a riskantnější variantou hry.  více»
23.03.2016, 10:06
Chcete být milionářem? Kristyna Kalmárová - 2

CHCETE BÝT MILIONÁŘEM? Krásná soutěžící v horkém křesle! Díky show si splnila sen!

Už dnes večer se vrátí na obrazovky TV Nova legendární pořad Chcete být milionářem?. Premiérové epizody přinesou nové studio, nová pravidla i nového moderátora. Marek Vašut přivítá jako prvního soutěžícího v horkém křesle dvaadvacetiletou studentku Kristýnu Kalmárovou z Brna.  více»
22.03.2016, 10:54
Výbuch na letišti v Bruselu - 6

TV Nova reaguje na teroristické útoky v Bruselu mimořádnými zpravodajskými relacemi

V souvislosti s aktuálním děním v belgickém Bruselu zařazuje TV Nova do svého programu hned několik mimořádných relací.  více»
18.03.2016, 12:39
Tomáš Vojáček, reportér

Reportér Střepin Tomáš Vojáček: V rámci natáčení absolvoval vojenský výcvik!

Kdo jiný z Novy než Tomáš Vojáček, by měl absolvovat komplexní polní výcvik! Tomáš si na vlastní kůži vyzkoušel, jestli dělá čest svému jménu a vydal se do terénu. Ve videu uvidíte, jak se mu to podařilo.  více»
18.03.2016, 16:16
Chcete být milionářem

VIDEO: Přísný Marek Vašut jako moderátor Chcete být milionářem? již ve středu!

Úspěšná vědomostní soutěž se vrací na televizní obrazovky! Již ve středu 23. března se soutěžící pustí do boje o miliony. V sázce je až 10 milionů korun! Boj o miliony se ale soutěžícím bude snažit překazit moderátor Marek Vašut!  více»
18.03.2016, 10:31
Co na to Češi - 4

Soutěžní show Co na to Češi: Na obrazovkách ji uvidíte již DNES!

Co na to Češi – nová soutěžní show s neotřelým humorem a výborným moderátorem startuje na obrazovkách televize Nova už v pondělí! Na soutěžící čekají nezvyklé otázky, během kterých se pořádně zapotí – půjde totiž o velkou sumu peněz! A co musí udělat pro to, aby si ji odnesli domů?  více»
17.03.2016, 10:04
Chcete být milionářem?

„Chcete být milionářem?“ bude moderovat známý herec. Víme, kdy show startuje!

Nejúspěšnější show všech dob se už brzy vrátí na obrazovky televize Nova! Úlohy moderování legendárního pořadu "Chcete být milionářem?" se ujme charismatický herec! Kdo se zhostí této role?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 445