Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

09.08.2016, 14:00
Baywatch po česku

BAYWATCH PO ČESKU: Kdo by si mohl zahrát Mitche Buchannona?

Prosluněná Kalifornie, opalovací krém, červené plavky, napětí a běh s plovákem. To je Pobřežní hlídka, jak ji znáte. Jak ale vypadá Pobřežní hlídka po česku a kdo by mohl být českým Mitchem Buchannonem?  více»
15.07.2016, 11:48
Se kterou ženskou postavou byste šli na večeři?

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?  více»
29.07.2016, 18:30
Nejkrásnější princezny

TY NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠATY princezen: Které byste oblékly vy?

Dámy, která z vás by si nechtěla obléknout princeznovskou róbu alespoň jednou ve svém životě? Představte si, že otevřete skříň a sáhnete po nebeských šatech, ve kterých okouzlíte toho svého prince. Jaké byste si vybraly? Hlasujte.  více»
29.07.2016, 16:00
Děti ze s tebou mě baví svět

Jak DNES vypadají DĚTI z legendární komedie S tebou mě baví svět? Podívejte se

Tento snímek nezískal ocenění komedie století jen tak pro nic za nic! Dnes snad neexistuje nikdo, kdo by tuto českou komedii režisérky Marie Poledňákové vůbec neviděl. Mnozí z nás se u ní bavili zcela jistě nejednou. Prostě jsme si ji zamilovali. A právem. Co dnes ale dělají představitelé dětských ratolestí? A jak vypadají? Zjistěte.  více»
21.07.2016, 14:17
Kdo je podle vás největší seriálový bohém?

Nevaž se, odvaž se! Kdo je ten největší seriálový BOHÉM? HLASUJTE!

Potulují se, jsou milí, mají rádi hudbu, ženy a někdy i opojné nápoje. Jsou oblíbení, protože mají dobrácká srdce a zaujmou svou charismatickou osobností. Který je ten NEJ seriálový BOHÉM? Hlasujte!  více»
25.07.2016, 15:15
Logo partnera - Babovřesky (opr)

FILM TÝDNE: Podívejte se na CELOU KOMEDII BABOVŘESKY! I na mobilu!

Letní speciál na Nově vám vždy v pondělí přinese pořádnou porci zábavy v podobě celovečerní české komedie! Nyní se můžete podívat na oblíbenou komedii Zdeňka Trošky Babovřesky! Tak se bavte! Tím ale nekončíme, zjistěte více.  více»
22.07.2016, 17:40
Nej komedie koláž

Viděli jste je všechny? TOP 10 nejlepších českých komedií všech dob!

Každý je zná a většina z nás se s oblibou vrací k televizním obrazovkám, aby se právě na dané filmové klasiky znovu podíval. O jaké TOP české komedie se jedná?  více»
22.07.2016, 18:07
Láska z pasáže

Výslech u policie a rozházené miliony! Tohle o filmu "Láska z pasáže" rozhodně nevíte!

Opět můžete zavzpomínat na své mládí a zasmát se s hlavním protagonistou a skvělým hercem, Lukášem Vaculíkem. Film byl natočený za neuvěřitelných 3,5 milionů korun. A překvapíme vás i dalšími zajímavostmi!  více»
22.07.2016, 13:02
Test pro diváky televize Nova

Pamatujete, která dvojice moderovala první Televizní noviny? Udělejte si velký novácký test!

Pořady televize Nova patří mezi nejsledovanější u nás. Úspěch jí přinesly hlavně původní seriály, zpravodajské a zábavné pořady. Mezi vlastní seriály patří například Doktoři z Počátků, Expozitura, Kriminálka Anděl, Policie Modrava a bezkonkurenčně nejsledovanější české seriály současnosti Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Udělejte si test, jak dobře znáte televizi Nova.  více»
22.07.2016, 13:06
Nesvatbovi - film

Desatero svatebních narušitelů z filmu NESVATBOVI: Držíte se těchto pokynů i vy?

Zprostředkovatelé rozvodů, kteří mají ideální koníček na svatební sezónu – vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. A nechybí jim ani kuriózní pravidla, kterých se drží! Víte, o jaké jde?  více»
22.07.2016, 13:10
Trosečník s Tomem Hanksem

TOP 10 filmových rolí Toma Hankse: Milujete ho jako Forresta Gumpa nebo snad jako Trosečníka?HLASUJTE

Toma Hanks, držitel dvou Oscarů, má za sebou celou škálu snímků, od romantických komedií po válečná dramata. Vybrali jsme pro vás deset nejlepších rolí, jež oblíbeného herce nejvíce proslavily.  více»
22.07.2016, 13:30
Nevidomý Jakub - Nadace Leontinka

Smutný příběh Jakuba: Díky Nadaci Leontinka ale může jezdit na výlety s rodinou!

Patnáciletý Jakub se narodil s nevyvinutýma očima, těžkým mentálním postižením a hyperaktivitou. Kvůli jeho postižení s ním musí neustále někdo být. A jak mu Nadace Leontinka pomáhá?  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 449